Rozrywka

"Hotel Paradise 3": Karolina nieźle namiesza. Los jednej z uczestniczek jest przesądzony

TVN7

Rozrywka

"Hotel Paradise 3": Karolina nieźle namiesza. Los jednej z uczestniczek jest przesądzony

TVN7

Kolejne rajskie rozdanie zbliża się wielkimi krokami. Kto tym razem opuści Hotel Paradise? Nie bez znaczenia jest z pewnością fakt, że do uczestników dołączyła właśnie Karolina. Ostatnim razem, kiedy do zespołu dołączyła nowa osoba, nieźle namieszała… 

"Hotel Paradise 3" - odc. 26. - nowa uczestniczka 

Nowa uczestniczka mieszkanka hotelu wzbudziła, oczywiście, entuzjazm panów i…umiarkowaną sympatię pań. Zgodnie z zasadami programu Karolina wybrała 3 panów, których chciałaby lepiej poznać i spotka się z nimi na randkach. I tak Simon, Marcin i Kamil udają się na spotkania tuż nad brzegiem oceanu. Ich partnerki dostały natomiast szansę na sprawdzenie, jak przebiega schadzka. Czy wszystkie dobrze ją wykorzystały?

Karolina natomiast wykorzystuje spotkania, żeby zorientować się w sytuacji na wyspie i ugruntować swoją pozycję w zespole. Dziewczyna od razu skupia swoją uwagę na Kamilu. Wie, że zdobycie go będzie dla niej wyzwaniem. Chyba jednak nie tak trudnym, jak na początku przypuszczała. Zawiedziony budowanym przez Olę dystansem chłopak nawiązuje z Karoliną nić porozumienia- oboje potrzebują bliskości, którą sobie dają. 

Niestety dla jednej z uczestniczek te randki okażą się początkiem końca przygody z "Hotelem Paradise 3".

Rajska Wyrocznia: kto usłyszał od prowadzącej "nie wiem"?

Uczestnicy po raz kolejny mieli okazję zadać pytania Klaudii, niestety nie wszyscy poznali odpowiedź, nie wszystkim też spodoba się to, co usłyszą. O tym, czy będzie to miało jakiś wpływ na ich strategię w trakcie rajskiego rozdania przyjdzie nam się przekonać już niebawem. Niestety na zakończenie tego odcinka losy najbliższej eliminacji wydają się być przesądzone. 

Chwilę po randce z Karoliną Kamil wyznaje Oli, że to właśnie nową uczestniczkę planuje wybrać podczas rajskiego rozdania. Dziewczyna wie, że to właściwie koniec jej przygody z programem - jest zbyt późno na próbę ratunku. Kamila w jego decyzji dodatkowo utwierdzają inni uczestnicy programu. Jak twierdzą dziewczyna nie przyjechała tu szukać miłości, a po zwycięstwo. Niestety nie tego oczekuje jej partner.

"Hotel Paradise". Rajskie rozdanie - kto odpadł?

W trakcie rajskiego rozdania wszystko szło zgodnie z planem. Karolina wybrała Kamila, Nathalia- Marcina, Bibi podeszła do Simona, Luiza położyła dłoń na ramieniu Krzysztofa, Sara zdecydowała się zostać z Krystianem, a Ola, mimo tego, że Kamil ją zdradził podeszła do Kamila, przypieczętowując tym samym, jak się wydawało, swój los. Tu jednak po raz kolejny wyszła nieprzewidywalność Kamila, bo chłopak, który jeszcze kilka chwil wcześniej prosił Karolinę o to, by mu zaufała dając jej nadzieję, że stworzy z nią parę, wybrał Olę. 

Karolina nie kryła rozgoryczenia jego decyzją, nie szczędząc mu gorzkich słów.

"Nie życz mi powodzenia bo dla mnie wszystkie twoje słowa to ściema. Tak się po prostu nie robi"

- podsumowała wychodząc z hotelu. Kiedy wsiadła do auta i ruszyła w drogę zatrzymała ją jednak Klaudia... Czy to oznacza wielki powrót Karoliny?

Zobacz wideo: Anna Matyasek i Ivan Yevtushenko - miłość z reality show. "Nie wygraliśmy programu, ale wygraliśmy siebie"

Zobacz także: 

Co sądzisz o tym artykule?
91
11
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0