Rozrywka

Nowa uczestniczka "Hotelu Paradise 3" nie narzeka na brak zainteresowania panów. Co na to pozostałe dziewczyny?

Hotel Paradise

TVN7

Rozrywka

Nowa uczestniczka "Hotelu Paradise 3" nie narzeka na brak zainteresowania panów. Co na to pozostałe dziewczyny?

Hotel Paradise

TVN7

Karolina weszła do "Hotelu Paradise 3" po tym, jak z programem pożegnała się Basia. To był dla wszystkich uczestników wielki szok. Teraz okazuje się, że Karolina może być równie niebezpieczna dla innych dziewczyn jak Basia. Co wydarzy się w kolejnym odcinku?

"Hotel Paradise3" odcinek 25. – co się wydarzy?

W kolejnym odcinku "Hotelu Paradise 3" będzie bardzo… zmysłowo. Klaudia El Dursi przygotowała bowiem zabawę, w czasie której panowie będą musieli rozpoznać swoje partnerki z zasłoniętymi oczami. Później Ola będzie próbowała dowiedzieć się, jakie plany na kolejne Rajskie Rozdanie ma Kamil. Ich rozmowa nie zakończy się dla niej optymistycznie.

Wygląda na to, że kilku uczestników zastawia sidła na Karolinę, która niedawno pojawiła się w hotelu. Czy to dla niej Kamil przygotowywał romantyczną randkę na plaży, a Krystian, Simon i Marcin zadedykują jej popularną piosenkę zespołu Backstreet Boys?

Dojdzie też do awantury, będącej pokłosiem odejścia Basi. Krystian zarzuci Oli i Luizie nieszczerość. – To nie przeze mnie odpadła Basia. To Luiza sama podjęła tę decyzję – stwierdzi Ola. Jak to wszystko potoczy się dalej?

"Hotel Paradise 3" odcinek 25. – kiedy emisja?

Nowe odcinki "Hotelu Paradise 3" od poniedziałku do czwartku o godz. 20:30 w TVN7. 

Odcinek 25. będzie miał swoją emisję w lany poniedziałek, 5.04.2021 o stałej porze. Program dostępny jest także na platformie Player.pl.

Zobacz wideo: Hotel Paradise | Odcinek 25 | Zwiastun

TVN7/x-news

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
83
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0