Rozrywka

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Co wydarzy się w podróży poślubnej? Zobacz zapowiedź kolejnego odcinka

Ślub od pierwszego wejrzenia

TVN7

Rozrywka

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Co wydarzy się w podróży poślubnej? Zobacz zapowiedź kolejnego odcinka

Ślub od pierwszego wejrzenia

TVN7

Wszystkie pary po weselu udają się w podróż poślubną. To czas, dzięki któremu będą mieli szansę lepiej się poznać. Czy dobrze wykorzystają ten moment? Czy dowiedzą się czegoś, co połączy ich jeszcze bardziej? A może wręcz przeciwnie...

Iga i Karol zbliżają się do siebie

Już pierwszego dnia Iga i Karol zauważają, że przyjemność sprawia im wzajemna troska i dobrze czują się w swoim towarzystwie. Nie ulega wątpliwości, że lubią spędzać razem czas - ona opowiada mu żarty, a on bardzo się z nich śmieje. W trakcie podróży poślubnej znajdują nawet czas na spotkanie z mamą Igi... Sytuacja przedstawia się sielankowo, ale czy tak będzie dalej? 

Laura i Maciek zdobywają się na rozmowę o rodzinie

Będąc w trasie, nowożeńcy nie tracili czasu na sen. Otworzyli się i opowiedzieli o swoich rodzinach. I choć wydawać by się mogło, że podobne, bardzo trudne doświadczenia związane z rodzicami zbliżą ich do siebie, może okazać się, że sposób, w jaki sobie z nimi poradzili stanie się właśnie kością niezgody. Na szczęście Laura i Maciek decydują się walczyć o związek, który postanowili stworzyć.

Iza i Kamil coraz lepiej się dogadują

Bliscy Izy i Kamila od początku nie kryli zachwytu ich związkiem. Czy to będzie miało jakikolwiek wpływ na relację młodych? Mimo początkowych obaw co do trafności dopasowania, małżonkowie świetnie się ze sobą dogadują. Kamil z przyjemnością opiekuje się swoją żoną, a ona odkrywa, że taka troska sprawia jej przyjemność. Już widać, że ich związek będzie pełen zaskoczeń.

Zobacz wideo: Ślub od pierwszego wejrzenia | Sezon 5 | Odcinek 7 

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
84
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0