Gwiazdy

George Clooney zdementował plotki o kryzysie w małżeństwie i zdradził sposób na podtrzymanie namiętności w związku

Gwiazdy

George Clooney zdementował plotki o kryzysie w małżeństwie i zdradził sposób na podtrzymanie namiętności w związku

George i Amal są małżeństwem od przeszło sześciu lat, a owocami ich miłości są trzyletnie bliźniaki: Alexandra i Ella. Niedawno amerykańskie media sugerowały, że związek pary przechodzi kryzys. Jaka jest prawda? 

Clooney ma kryzys w małżeństwie?

28 kwietnia 2014 roku George Clooney oświadczył się libańsko-brytyjskiej adwokat Amal Alamuddin. Kilka miesięcy później narzeczeni stanęli na ślubnym kobiercu, a prawniczka przyjęła nazwisko męża.

 W czerwcu 2017 roku zostali rodzicami bliźniąt: Alexandry i Elli. Zdaniem zagranicznych mediów miłość kwitła - do czasu. Ostatnio pojawiły się pogłoski, że para przechodzi kryzys...

- Były doniesienia, że jego małżeństwo z libańsko-brytyjską prawniczką rozpada się. Amy Clooney chciałaby trzecie dziecko, a on – podobno, że nie chce – przypomniał Mateusz Hładki.

George Clooney pisze listy miłosne do żony 

Aktor postanowił więc zabrać głos w tej sprawie i uciszył krążące plotki.

– Udzielił wywiadu, w którym powiedział, że między nim a Amal jest świetnie, ale co istotne i tutaj prosimy słuchać uważnie: małżeństwo pisze do siebie listy miłosne. On np. podrzuca jej na biurko, a ona wkłada pod poduszkę – wyjawił Mateusz Hładki, powołując się na rozmowę z AARP. 

Clooney w wywiadzie dla portalu zasugerował również, że to był jego pomysł, bo sam jest "wielkim zwolennikiem listów". Przyznał, że dla niego to ważne, że ktoś usiadł przy stole lub biurku i z myślą o kimś napisał kilka słów. Sam zbiera też listy pisane przez sławne osoby i oprawia je. Ma np. korespondencję od Paula Newmana.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Reporter: Mateusz Hładki
Co sądzisz o tym artykule?
52
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0