Gwiazdy

Czy pandemia wpłynęła na biznes Julii Kamińskiej? Mamy wyjaśnienie aktorki

Julia Kamińska

Kamil Piklikiewicz/East News

Gwiazdy

Czy pandemia wpłynęła na biznes Julii Kamińskiej? Mamy wyjaśnienie aktorki

Julia Kamińska

Kamil Piklikiewicz/East News

"Julia Kamińska musiała zamknąć salon fryzjerski" - tak informowały niektóre polskie serwisy. Postanowiliśmy skontaktować się z aktorką i zapytać, jak radzi sobie jej studio w tym trudnym czasie i czy jest już otwarte.

Julia Kamińska jako bizneswoman

Śmiało można rzec, że Julia Kamińska to kobieta, która żadnej pracy się nie boi. Jest nie tylko cenioną aktorką serialową, filmową i teatralną, której talent możemy ostatnio podziwiać w produkcji TVN7 "BrzydUla 2", ale również bizneswoman. Od kilku lat prowadzi bowiem studio urody Spiękniej, który klimatem nawiązuje do garderoby teatralnej i planu filmowego.

- Weszłam w ten projekt, nie będąc aktorką. Nie mogę mówić, że mi on ciąży, bo to właśnie on otworzył mi wszystkie drzwi. Dzięki temu pracuję, spełniam się zawodowo i prywatnie - powiedziała jakiś czas w programie "Uwaga! TVN".

Julia Kamińska i jej biznes w czasie pandemii

Aktorka musiała jednak na jakiś czas zamknąć studio. Doszło do tego, kiedy rząd ogłosił całkowity lockdown w gospodarce.

- Było ciężko, tęskniliśmy za sobą - przyznała w rozmowie z nami.

Aby wyjść obronną ręką z kryzysu, Julka zorganizowała pracownikom pracę zdalną, która polegała m.in. na udzielaniu klientom porad online. Kiedy rząd zniósł obostrzenia względem niektórych przedsiębiorstw, w tym salonów fryzjerskich Spiękniej ponownie zostało otwarte.

- Bardzo doceniamy to, że w ogóle możemy działać. Klienci przychodzą tłumnie i razem z nami cieszą się, że działamy. Zachowujemy oczywiście reżim sanitarny, żeby wszyscy czuli się bezpiecznie - zapewniła nas aktorka.

>>> Zobacz także:

Czy rodzina Lewandowskich się powiększy? Dociekliwa fanka dostała wymowną odpowiedź od Ani

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" walczą o rodzinę. Czy zażegnali kryzys?

Agnieszka Kaczorowska potwierdza drugą ciążę. "Na 2-3 tygodnie zapadłam w sen zimowy"

Zobacz także: Rok 2020 Julii Kamińskiej. Jakie pasje w sobie odkryła?

Co sądzisz o tym artykule?
69
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0