Gwiazdy

Córka Mariusza Totoszki na scenie pojawia się od dziecka. Talentem Julii zachwyciła się Katarzyna Figura

Gwiazdy

Córka Mariusza Totoszki na scenie pojawia się od dziecka. Talentem Julii zachwyciła się Katarzyna Figura

Julia Totoszko kończy w tym roku dopiero 15 lat, a już może poszczycić się niejednym sukcesem na koncie. Córka Mariusza Totoszki i Marty Smuk od dziecka szlifowała aktorski warsztat w teatrze muzycznym. Jej talent i praca zostały docenione za oceanem.

Julia Totoszko idzie w ślady rodziców

Julia Totoszko talent ma w genach. Jej rodzicami są Mariusz Totoszko, wokalista zespołu Volver, i Marta Smuk, aktorka musicalowa. Nic więc dziwnego, że nastolatka już od najmłodszych lat występuje na scenie. Widzowie TVN mogą kojarzyć ją z programu "Mali Giganci", ale Julia już wcześniej świętowała pierwsze sukcesy artystyczne. W teatrze zadebiutowała mając zaledwie trzy lata.

- Została zauważona przez pana Jerzego Gruzę, który wtedy reżyserował nam "Skrzypka na dachu". Kiedyś na próbie zapytał: "a gdzie jest ta malutka dziewczynka?". Kiedy zobaczył, jak ona pracuje, jak jest zaangażowana w rolę, to powiedział, że musi wejść do spektaklu - wspomina mama młodej aktorki.

Mała Julia często spędzała długie wieczory w teatrze. Zdarzało jej się zasypiać w garderobie. Wcześniej zawsze prosiła mamę, żeby obudziła ją na oklaski. Totoszko jeszcze będąc dzieckiem lubiła słuchać aplauzu publiczności.

Narodziny gwiazdy

Julia Totoszko prezentowała już swoje umiejętności aktorskie nie tylko na deskach teatru, ale również na dużym ekranie. Podczas Queen Palm International Film Festival w Kalifornii otrzymała nagrodę dla najlepszej młodej aktorki za rolę w etiudzie "Dzień jak co dzień".

- Bardzo rezolutna, roześmiana, piękny uśmiech i piękna radość życia. W ogóle mnie nie dziwi, że taka wspaniała Julia gdzieś tam na antypodach, pod drugiej stronie oceanu, w Kalifornii zdobywa największe laury - wspomina współpracę z nastolatką Katarzyna Figura.

Młoda artystka nie ukrywa, że ma wiele marzeń i planów na życie. Zależy jej przede wszystkim na tym, żeby w przyszłości być szczęśliwą osobą.

Więcej o dzieciństwie Julii Totoszki w teatrze dowiesz się z materiału wideo.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Reporter: Natalia Górska
Co sądzisz o tym artykule?
83
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0