Gwiazdy

Córka Madonny założyła konto na popularnym serwisie społecznościowym. Pierwsze zdjęcie Lourdes jest bardzo odważne

Gwiazdy

Córka Madonny założyła konto na popularnym serwisie społecznościowym. Pierwsze zdjęcie Lourdes jest bardzo odważne

Czyżby Lourdes Leon planowała na dobre zadomowić się w show-biznesie? 24-letnia córka Madonny zadebiutowała na Instagramie. Jej pierwsze zdjęcie odbiło się szerokim echem.

Córka Madonny debiutuje na Instagramie

Madonna od lat dzierży berło królowej popu. W utrzymaniu się na szczycie pomagają jej nie tylko ponadczasowe przeboje, ale również skandale. Swego czasu o życiu prywatnym wokalistki rozpisywała się kolorowa prasa na całym świecie. Jej córka, Lourdes, choć do niedawna stroniła od błysków fleszy, również lubi się wyróżniać. 24-latka jest znana z tego, że ma słabość do odważnych kreacji.

Dzieci gwiazd często idą w ślady swoich sławnych rodziców. Przykładów nie trzeba szukać daleko. Antek Królikowski czy Mateusz Damięcki często podkreślają, że rodzina inspirowała ich i wspierała w spełnianiu marzeń o aktorstwie. Córka Madonny jest już dorosłą kobietą i jak na razie nie wydawała się być szczególnie zainteresowana karierą w show-biznesie. Kilkukrotnie próbowała swoich się jako modelka, jednak były to wyłącznie epizody. Zamiast salonów wybrała studia. Ostatnio podjęła jednak decyzję, która może rozwinąć jej karierę. 24-letnia Lourdes założyła profil na Instagramie.

Lourdes pokazała odważne zdjęcie

Córka królowej popu zadebiutowała w mediach społecznościowych z przytupem. W pierwszej kolejności pochwaliła się zdjęciem z wyeksponowanymi pośladkami. Uwagę zwracają również tatuaże na jej rękach. Bardzo możliwe, że fotka jest zapowiedzią kolejnej współpracy modowej Lourdes.

Na instagramowy profil dziewczyny od razu przybyli wierni fani Madonny.

- Już cię kocham - pisze jeden z nich.

- Witaj, mała królowo - dodaje inny.

Jedno jest pewne - córka Madonny może liczyć na sympatię i wsparcie fanów swojej mamy, a tych są miliony na całym świecie. Pytanie, czy 24-latka wykorzysta taką szansę?

62-letnia Madonna zrobiła sobie pierwszy tatuaż w życiu:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Co sądzisz o tym artykule?
87
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0