Mariusz Totoszko

  Mariusz Totoszko

  W kolejnym odcinku Ogniem i Nożem zmierzyli się Justyna Tomańska i Mariusz Totoszko. Mieli do wykonania gazpacho i tapas. Kto wygrał tę rywalizację? Dowiedzieliśmy się również, kto rządzi w ich domu, kto z nich nie lubi miękkich zagrywek, o co się kłócą najczęściej i kto chce bardziej, a kto mniej ;) Przy okazji wyszła na jaw skrywana przez Mariusza tajemnica.

  Wakacje z dziećmi to spore wyzwanie. Jak je przetrwać i nie zwariować? Zapytaliśmy o to w Dzień Dobry Wakacje Nataszę Urbańską, Janusza Józefowicza, Justynę Tomańską i Mariusza Totoszko.

  Choć pogoda na to nie wskazuje, to przed nami długi, majowy weekend, a wkrótce także wakacje. Dlatego warto już teraz zastanowić się nad tym, dokąd wybrać się na zasłużony odpoczynek i urlop. Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy Justynę Tomańską i Mariusza Totoszko, życiowych partnerów, którzy opowiedzieli o swoich rodzinnych podróżach i o tym, dlaczego warto wypoczywać za granicą na kempingach. Dlaczego Mariusz i Justyna lubią odpoczywać na kempingu? Ile kosztuje taki wypoczynek? Czy kemping może być luksusowy? Zobaczcie, jak odpoczywali i bawili się na kempingu w ubiegłym roku!

  Brytyjscy naukowcy z Oxfordu udowodnili, że mężczyźni wolą spotykać się osobiście i rozmawiać twarzą w twarz. Czy potwierdzili to goście Dzień Dobry TVN: Tomasz Niecik, Mariusz Totoszko i Ludwik Borkowski. O czym rozmawiają ze swoimi kolegami?

  Dzieci potrafią być bardzo kreatywne - zwłaszcza wtedy gdy zostają same w domu lub gdy rodzice - zajęci czymś innym - nie zwracają na nie uwagi. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy Karolinę Malinowską, Magdę Steczkowską i Mariusza Totoszko, aby powiedzieli o pomysłach swoich dzieci, które wprawiły ich w zdumienie.

  Paulina Hebel, młoda utalentowana uczestniczka jednego z programu typu talent show poważnie zachorowała. Ma guza mózgu. Przeszła skomplikowaną operację, a dalsze skuteczne leczenie możliwe jest tylko poza granicami kraju. Dlatego znani muzycy zaangażowali się w akcję charytatywną na rzecz Pauliny. Na naszej scenie, z piosenką "Pokonać każdy mur", wystąpił m.in. Mariusz Totoszko.

  Czy rzeczywiście między ojcem a córką potrafi wytworzyć się specyficzna więź, o którą może być zazdrosna matka? Zapytaliśmy o to gości Dzień Dobry TVN Odetę Moro - mamę Soni, Rafała Cieszyńskiego - tatę Zosi i Antoniego oraz Mariusza Totoszko - tatę Julii i Zosi. Jakie oni mają relacje ze swoimi dziećmi?

  Rynek dla dzieci rośnie z każdym rokiem i nic dziwnego, że odgrywają one na nim coraz większą rolę. Efektem tego jest angażowanie maluchów do filmów, reklam i pokazów mody. Czy kariera może zniszczyć dzieciństwo? A może przeciwnie - jest trampoliną do dalszego sukcesu? O tym goście Dzień Dobry TVN: psycholog dziecięca Aleksandra Piotrowska, właścicielka agencji aktorskiej dla dzieci Kamila Matuszewska oraz piosenkarz i tata dwóch córek Mariusz Totoszko.

  Dlaczego gwiazdy lubią pomagać? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to Martynę Wojciechowską, Mariusza Totoszko, Andrzeja Piasecznego, Pawła Małaszyńskiego i Agnieszkę Cegielską, których spotkała na VI Balu Charytatywnym "Gwiazdy Dobroczynności".

  To już ostatnie chwile przed świętami i ostatnie przygotowania. Katarzyna Olubińska spędziła dziś poranek z Mariuszem Totoszko i Justyną Tomańską. Kto w ich domu sprząta, a kto gotuje i czy zdążyli ze wszystkim przed świętami?

  Co zrobić, by podróż z małym dzieckiem była przyjemnością zarówno dla dziecka, jak i dla rodziców? Czy zabranie dziecka w trasę koncertową to dobry pomysł? Czy godziny spędzone z dzieckiem w podróży budują relacje z rodzicami? O życiu w trasie opowiedzieli: Mariusz Totoszko, wokalista grupy Volver i Justyna Tomańska, menedżerka zespołu, a prywatnie partnerka Mariusza i matka ich 2-letniej córki Zosi. Do studia Dzień Dobry TVN przyszli ze starszą córką Mariusza, Julią.

  Czy sylwester w kapciach, na kanapie, przed telewizorem jest synonimem całkowitej porażki? Czy musimy czuć się gorsi, jeśli nie ciągnie nas na salę balową i nie chcemy zakładać błyszczącej kreacji? O tym, czy zabawa sylwestrowa to przymus, rozmawialiśmy z Agnieszką Szulim, Stanisławem Trzcińskim, Mariuszem Totoszko i psychologiem Piotrem Mosakiem.

  Miała zagrać Lecha Wałęsę, jak mówi Marcin Prokop, ale podebrał jej tę rolę Robert Więckiewicz. Zobaczcie Dorotę Wellman z wąsami! :) Ale tematem tej rozmowy wcale nie są wąsy, tylko kobiety... najpiękniejsze Polki. Ile prawdy jest w słowach piosenki, że "najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny"? Co zachwyca w Polkach dziennikarza motoryzacyjnego Patryka Mikiciuka, Norbiego i Mariusza Totoszko, wokalistę zespołu Volver? Dlaczego cudzoziemcom tak bardzo podobają się Polki?

  A na koniec Dzień Dobry TVN prawdziwy rewolwer, czyli Mariusz Totoszko i zespół Volver z nową płytą! Komu kibicuje Mariusz Totoszko? Posłuchajcie piosenki "Kocha, lubi szanuje" i oceńcie ją! Podoba się Wam?