Gwiazdy

Cleo prosi fanów o wsparcie. Brat wokalistki w szpitalu walczy o zdrowie. "Gdyby nie pandemia, czuwałabym przy Nim"  

Gwiazdy

Cleo prosi fanów o wsparcie. Brat wokalistki w szpitalu walczy o zdrowie. "Gdyby nie pandemia, czuwałabym przy Nim"  

Cleo opublikowała w mediach społecznościowych czarno-białe zdjęcie z dzieciństwa. Artystka w ten sposób poprosiła swoich fanów o wsparcie i słowa otuchy. Brat bliźniak piosenkarki jest w szpitalu. Piosenkarka apeluje, by w związku z operacją wysyłać mu dawkę pozytywnej energii i ciepłych myśli.

Cleo – życie prywatne

Cleo niechętnie dzieli się szczegółami z życia prywatnego i nie pisze wiele o swoich najbliższych. W Światowy Dzień Bliźniaków zrobiła wyjątek. 

Artystka opublikowała na Instagramie czarno-białe zdjęcie ze swoim bratem oraz dodała poruszający komentarz. Gwiazda prosi swoich fanów o dawkę pozytywnej energii o ciepłe słowa. Jak się okazuje, jej brata czeka operacja, a najbliższa rodzina w wyniku koronawirusa nie może nawet odwiedzić go w szpitalu.    

Dzisiaj Światowy Dzień Bliźniaków. Mój Brat ten po lewej zbija Wam piąteczkę i dziękuje Wam za życzenia zdrowia. Ja po prawej ziewam co prawda, ale wyglądam, jakbym śpiewała już od kołyski. Cudownie jest mieć Brata Bliźniaka - spotykasz Go pod sercem Mamy i zostaje Twoim Przyjacielem na całe życie. Jutro czeka Go w szpitalu operacja. Proszę Was o wysłanie Mu dużej dawki pozytywnej energii i ciepłych myśli, żeby nie czuł się sam. Gdyby nie pandemia, czuwałabym przy Nim. Niestety pozostaje mi czuwanie sercem i myślą na odległość

- napisała wokalistka na Instagramie.

Hot16Challenge2 i dedykacja dla brata

Niedawno Cleo wzięła udział w akcji Hot16Challenge2, która ma na celu wspomóc polską służbę zdrowia. Podczas występu przyznała, że swoją autorską „szesnastkę” dedykuje bratu, Piotrowi Klepko, który walczy o zdrowie.

Kochani tak jak wspomniałam #Hot16Challenge2 dedykuję mojemu Bratu, który walczy o zdrowie w szpitalu. Rok 2020 stawia różne wyzwania. Czasy nie są łatwe, ale wierzę w to, że wszystko będzie dobrze. Pamiętajmy o tym, że świat nie zatrzymał się dla osób, które walczą z różnymi problemami zdrowotnymi. Musimy otoczyć ich szczególną opieką

- mówiła wokalistka.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
90
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0