Gwiazdy

Beata Kozidrak nie była na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka, ale pożegnała go wzruszającym wpisem. Jej słowa chwytają za serce

Beata Kozidrak

Kamil Piklikiewicz/East News

Gwiazdy

Beata Kozidrak nie była na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka, ale pożegnała go wzruszającym wpisem. Jej słowa chwytają za serce

Beata Kozidrak

Kamil Piklikiewicz/East News

Beata Kozidrak i Krzysztof Krawczyk wielokrotnie mieli okazję spotykać się za kulisami najważniejszych festiwali muzycznych w Polsce. W dniu pogrzebu legendarnego muzyka pożegnała go na Instagramie. W emocjonalnym poście wokalistka zespołu Bajm nawiązała do łączącej ich relacji.

Nagła śmierć Krzysztofa Krawczykiem jest wielkim ciosem nie tylko dla bliskich artysty, ale też dla jego licznych fanów. Wokalista łączył pokolenia, a jego utwory znali zarówno seniorzy, jak i studenci.

Krzysztof Krawczyk we wspomnieniach Beaty Kozidrak

Pogrzeb muzyka odbył się w sobotę 10 kwietnia w archikatedrze w Łodzi. Uroczystość miała charakter państwowy. Obecni na niej byli bliscy zmarłego, a także przedstawiciele rządu i samorządów. 

Beata Kozidrak oglądała telewizyjną transmisję w domu. W dniu ostatniego pożegnania artysty wokalistka zamieściła na swoim instagramowym profilu wpis poświęcony jego pamięci. 

Płaczę i żałuję, że nie mogłam z Tobą rozmawiać dłużej tak jak kiedyś w Opolu. Żegnam Cię MÓJ PRZYJACIELU - Artysto! Do zobaczenia

- napisała.

Beata Kozidrak pożegnała Krzysztofa Krawczyka na Instagramie

Wzruszający wpis Beaty Kozidrak poruszył internautów. W komentarzach z miejsca zaczęły pojawiać się kondolencje oraz słowa wsparcia. 

  • Pięknie napisane. Płaczę razem z Panią
  • Krzysiu, byłeś NASZĄ DUMĄ NARODOWĄ 😣🥺
  • Serce pęka 💔💔 Dziś oglądając pogrzeb, łzy leciały mi z oczu 😭😭😭 
  • Krzysztofa już nie ma, ale jego muzyka wiecznie żywa została z nami
  • Nadal ciężko w to uwierzyć.

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia

Piosenkarz odszedł kilka dni po wyjściu ze szpitala, gdzie trafił po zakażeniu koronawirusem. Żona artysty zaprzeczyła jednak, jakoby przyczyną jego śmierci był COVID-19. Gwiazdor od lat borykał się z chorobami współistniejącymi. 

Dzięki wielu przebojom pamięć o nim będzie wiecznie żywa.

Zobacz wideo: Krzysztof Krawczyk we wspomnieniach bliskich

Zobacz też:

Brytyjczycy żegnają księcia Filipa. "Nazywano go lodołamaczem, był po prostu fajnym facetem" 

Katastrofa Smoleńska. 11 lat temu rządowy Tu-154 rozbił się pod Smoleńskiem. Kto był na pokładzie samolotu?

Ostatnia wola Krzysztofa Krawczyka. Z czym zostanie pochowany legendarny muzyk?

Co sądzisz o tym artykule?
66
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0