Gwiazdy

Amber Heard w trójkącie z modelką i miliarderem? Jest świadek, który może to potwierdzić

Gwiazdy

Amber Heard w trójkącie z modelką i miliarderem? Jest świadek, który może to potwierdzić

Cara Delevingne została wciągnięta w sądową batalię, którą toczą Johnny Depp i Amber Heard. Brytyjska modelka miała mieć romans z Amber i Elonem Muskiem - amerykańskim miliarderem, właścicielem Tesli. Czy jej zeznania pogrążą byłą żonę Deppa?

Czy Cara Delevingne pogrąży Amber Heard?

Cara Delevingne została wciągnięta w sądową walkę Johnny’ego Deppa i Amber Heard. Znana modelka ponoć uczestniczyła w trójkącie z aktorką i miliarderem Elonem Muskiem. Do zbliżenia miało dojść w mieszkaniu Deppa w 2016 roku, niedługo po jego rozstaniu z Heard.

Prawnicy aktora dostarczyli Delevingne wezwanie do sądu w celu złożenia zeznań. O miłosnym trójkącie poinformował ich Josh Drew - były mąż najlepszej przyjaciółki Amber Heard, Raquel "Rocky" Pennington. Nie wiadomo jednak, czy modelka ma istotne informacje, które mogłyby pomóc jego sprawie.

Johny Depp w marcu 2019 roku pozwał swoją byłą żonę za zniesławienie po tym, jak zeznała, że była ofiarą przemocy domowej. Amerykański gwiazdor domaga się od niej odszkodowania w wysokości 50 milionów dolarów.

Johnny Depp i Amber Heard - burzliwa miłość

Para poznała się podczas pracy nad filmem "Dziennik zakrapiany rumem". Zakochani pobrali się po 3 latach związku w 2015 roku. Ich miłość okazała się jednak krótkotrwała, ponieważ aktorzy rozwiedli się w 2017 roku.

Rozstanie nie odbyło się w przyjaznej atmosferze. Od samego początku ich związek wzbudzał wiele kontrowersji. Aktorka publikowała w sieci zdjęcia posiniaczonej twarzy, oskarżając męża o pobicie, jednak sama nie była bez winy. 

Światło dzienne ujrzały niedawno nagrania pochodzące z czasów, gdy para starała się uratować swoje małżeństwo. Zapisy rozmów powstały na prośbę aktorki, a ich autentyczność została potwierdzona przez prawnika. Na nagraniach słychać, jak Amber przyznaje się do niekontrolowanych napadów agresji, których ofiarą miał być Johnny. Heard wyznała, że wielokrotnie uderzyła męża i rzucała w niego różnymi przedmiotami.

>>> Zobacz także:

Wyciekły nagrania z terapii Amber Heard i Johnny’ego Deppa. Aktorka przyznaje się do przemocy

W czym gustuje Johnny Depp?

Amber Heard w żałobie po stracie bliskiej osoby. „Jestem zrozpaczona i zdruzgotana”

Źródło: x-news |
Co sądzisz o tym artykule?
97
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0