Newsy

Johnny Depp kontra Amber Heard – afery rozwodowej ciąg dalszy. Czy aktor chciał spalić byłą żonę?

x-news

Newsy

Johnny Depp kontra Amber Heard – afery rozwodowej ciąg dalszy. Czy aktor chciał spalić byłą żonę?

x-news

Między znanym amerykańskim aktorem i jego byłą żoną od lat trwa walka na słowa. Przed nami kolejna odsłona sporu. Ujawniono właśnie szokujące SMS-y, w których Johnny Depp miał wyrażać chęć zabicia Amber Heard.  

SMS’owa afera

Szokujące SMS-y Johnny’ego Deppa ujawnione zostały przed brytyjskim sądem. Aktor miał pisać w nich o chęci zabicia i utopienia swojej byłej żony Amber Heard. Niecenzuralne wiadomości na sali sądowej w Londynie odczytał prawnik Adam Wolanski. Reprezentował on magazyn „The Sun”, który Depp pozwał o zniesławienie, domagając się 50 mln dolarów odszkodowania. W 2018 roku w jednym z artykułów tabloid nazwał go „żonobijcą”. Podczas rozprawy przedstawiono blisko 70 tys. wiadomości, w których aktor przyznaje się m.in. do alkoholizmu i narkomanii. 

Burzliwa historia Johnny'ego Deppa i Amber Heard

Johnny Depp i Amber Heard rozwiedli się w 2017 roku po dwóch latach małżeństwa. Rozstanie nie odbyło się w przyjaznej atmosferze. Od samego początku ich związek wzbudzał wiele kontrowersji. Aktorka publikowała w sieci zdjęcia posiniaczonej twarzy, oskarżając męża o pobicie, jednak sama nie była bez winy. Światło dzienne ujrzały niedawno nagrania pochodzące z czasów, gdy para starała się uratować swoje małżeństwo. Zapisy rozmów powstały na prośbę aktorki, a ich autentyczność została potwierdzona przez prawnika. Na nagraniach słychać, jak Amber przyznaje się do niekontrolowanych napadów agresji, których ofiarą miał być Johnny. Heard wyznała, że wielokrotnie uderzyła męża i rzucała w niego różnymi przedmiotami.

Nieszczęśliwy związek 

Para poznała się podczas prac nad filmem „Dziennik zakrapiany rumem”. Zakochani pobrali się po 3 latach związku w 2015 roku. Już w maju 2016 roku Heard złożyła pozew o rozwód, a kilka dni później wniosła o  sądowy zakaz zbliżania się. Media obiegły zdjęcia posiniaczonej aktorki i zarzuty skierowane pod adresem Johnny’ego. Skandal pogrążył karierę gwiazdy "Piratów z Karaibów", a z Amber uczynił jedną z twarzy ruchu #Metoo. W ramach umowy  rozwodowej Depp musiał przekazać 7 mln dolarów na rzecz organizacji charytatywnych wskazanych przez byłą żonę. 

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
55
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0