Gwiazdy

Wyciekły nagrania z terapii Amber Heard i Johnny’ego Deppa. Aktorka przyznaje się do przemocy

Gwiazdy

Wyciekły nagrania z terapii Amber Heard i Johnny’ego Deppa. Aktorka przyznaje się do przemocy

Do mediów wyciekły nagrania, na których Amber Heard przyznaje się do stosowania przemocy fizycznej wobec Johnny’ego Deppa. Opublikowane rozmowy obalają dotychczasowe zarzuty aktorki kierowane pod adresem byłego męża, według których to ona była ofiarą fizycznej i psychicznej agresji. 

Amerykańskie media dotarły do nagrań pochodzących z terapii małżeńskiej Johnny'ego Deppa i Amber Heard. Aktorka przyznaje się na nich do rękoczynów i prowokowania aktów przemocy.

Miłość, która skończyła się skandalem

Związek Johnny'ego Deppa i Amber Heard zawsze wzbudzał wiele kontrowersji. Opublikowane przez aktorkę zdjęcia jej posiniaczonej twarzy i oskarżenia pod adresem byłego już męża, skończyły się jednym z największych skandali ostatnich lat. Z ówczesnych wypowiedzi Amber dość jednoznacznie wynikało, że to ona jest ofiarą, a Johnny oprawcą. W związku z zarzutami o stosowanie wobec niej przemocy, Heard została jedną z twarzy ruchu #Metoo a Depp stracił liczne kontrakty i został skazany na ostracyzm.

Nagrania z terapii małżeńskiej

Światło dzienne ujrzały właśnie nagrania pochodzące z czasów, gdy Johnny i Amber starali się uratować swoje małżeństwo. Pochodzące z terapii zapisy rozmów powstały na prośbę aktorki, a ich autentyczność została potwierdzona przez prawnika aktora.

Na nagraniach słychać, jak Amber przyznaje się do niekontrolowanych napadów agresji, których ofiarą miał być Johnny. Heard wyznała, że wielokrotnie uderzyła męża i rzucała w niego różnymi przedmiotami. Depp, widząc wzburzenie żony miał opuścić pomieszczenie w którym przebywali.

Amber miała również wyśmiać Deppa mówiąc, że żaden sędzia nie uwierzy w to, że to on był ofiarą napaści kobiety tak drobnej, jak ona.

Małżeństwo Johnny’ego Deppa i Amber Heard

Johnny i Amber poznali się podczas prac nad filmem „Dziennik zakrapiany rumem”. Para pobrała się po 3 latach związku w 2015 roku. Już w maju 2016 roku Heard złożyła pozew o rozwód, a kilka dni później wniosła o wydanie sądowego zakazu zbliżania się. Media szybko obiegły zdjęcia posiniaczonej Amber i zarzuty skierowane pod adresem Johnny’ego. Skandal pogrążył karierę aktora, a Heard uczynił jedną z twarzy ruchu #Metoo. Para rozwiodła się w 2017 roku. W ramach umowy rozwodowej Depp musiał przekazać sumę 7 mln dolarów na rzecz organizacji charytatywnych wskazanych przez Heard.

Zobacz też:

Mężczyzna oskarżony o znęcanie się nad rodziną. Prokurator przyjął, że stosował szczególne okrucieństwo wobec dzieci

Nie tylko fizyczna i psychiczna. Jak się bronić przed przemocą ekonomiczną?

Przemoc psychiczna w związku. Jak rozpoznać, że twój partner znęca się nad tobą emocjonalnie?

Co sądzisz o tym artykule?
46
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
3
08.02.2021
czytelnik
ciekawe co na to organizacja, której twarzą była ofiara - sprawca
08.02.2021
czytelnik
od początku tej historii było widać że to ona jest sprawcą przemocy a on ofiarą, tylko ślepy uwierzył w jej bajeczkę; teraz powinna oddać mu to co dostała sądownie z nawiązką oraz odszkodowanie za utracone przez nią kontrakty, a także zadośćuczynienie za złą opinię
04.03.2020
fanka
ciekawa jestem czy to wogóle kiedykolwiek z jej strony była miłość