Gwiazdy

Amber Heard w żałobie po stracie bliskiej osoby. „Jestem zrozpaczona i zdruzgotana”

Gwiazdy

Amber Heard w żałobie po stracie bliskiej osoby. „Jestem zrozpaczona i zdruzgotana”

To ciężkie dni dla amerykańskiej aktorki Amber Heard. Była żona Johnny’ego Deppa przeżywa śmierć ukochanej mamy. Paige Heard odeszła w wieku 63 lat. Córka wspomina ją we wzruszającym wpisie na Instagramie. "Opuściła nas zbyt wcześnie" - napisała Amber.

Nie żyje matka Amber Heard

Amber Heard jest pogrążona w żałobie. W wieku 63 lat odeszła jej ukochana mama Paige Heard. Smutna informację aktorka przekazała we wzruszającym wpisie na Instagramie. Gwiazda podkreśliła, że miała szczęście być córką tak wspaniałej kobiety.

Jestem zrozpaczona i zdruzgotana. (…) Opuściła nas zbyt wcześnie, zostawiając wspomnienia swojej pięknej i wrażliwej duszy. Już zawsze będzie nam jej brakować

- napisała Amber Heard.

Przyczyny śmierci Paige Heard aktorka nie ujawniła. 

Amber Heard w żałobie

Amber Heard nie ukrywa, że ostatnie dni były ciężkie dla niej i jej siostry. Na szczęście obie mogły liczyć na wsparcie bliskich im osób.

Życzliwość, wsparcie i hojność, jakie moja siostra Whit i ja otrzymałyśmy od przyjaciół i rodziny, uratowały nasze dusze

- przyznała aktorka na Instagramie.

Amber otrzymała również wiele słów pocieszenia od obserwujących ją osób. Wśród nich znalazły się modelka Cara Delevingne, stylistka Karla Welch, makijażystka Katey Denno i aktorka Andie MacDowell.

Przykro mi z powodu twojej straty, kochanie

- napisała gwiazda filmu „Cztery wesela i pogrzeb”.

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
91
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0