Materiał promocyjny

Odmienili życie i uśmiechy 80 widzom Dzień Dobry TVN. "Nie mogła jeść, bo nie miała zębów"

Spektakularne metamorfozy uśmiechów - efekty
Spektakularne metamorfozy uśmiechu
Źródło: Dzień Dobry TVN
Współpraca Dzień Dobry TVN z Malo Clinic przyniosła niewyobrażalne rezultaty. 80 osób z problemami stomatologicznymi zyskało nowe uzębienie dzięki udziałowi w cyklu zapewniającym metamorfozę uśmiechu. - Potrafiliście dać nam nowe życie - komentuje jeden z pacjentów wzruszony efektami działań lekarzy.

15 lat Malo Clinic w Polsce

Malo Clinic to profesjonalna klinika stomatologiczna, która obchodzi 15-lecie działalności w Polsce. Z okazji urodzin placówki gościem Dzień Dobry TVN była lek. stom. implantolog Anna Grabowska, która opowiedziała o celebrowaniu tak ważnego jubileuszu.

- Obchodzimy urodziny dość intensywnie, bo w klinice już się zaczęło działanie personelu. Mamy wszędzie balony, są różne gry, zabawy. Można do nas przyjść, poznać nas. Wieczorem mamy już taką bardziej kameralną imprezę, więc świętujemy - zaznaczyła przedstawicielka kliniki.

Rocznica skłoniła zespół Malo Clinic do podsumowań i wykonania obliczeń dotyczących przeprowadzonych zabiegów. - W ramach metamorfoz zrobiliśmy z Dzień Dobry TVN 20 sezonów, czyli jest to ponad 80 osób, które przeszły tego typu leczenie. Natomiast tej metody użyliśmy ponad dwa tysiące razy - wskazała lek. Anna Grabowska.

Efekty metamorfoz uśmiechów

Jedną z podopiecznych Malo Clinic jest pracująca w służbie zdrowia Magdalena Liduch, której problemy z uzębieniem zaczęły się podczas pierwszej ciąży. Pacjentka twierdzi, że trafienie do placówki, w której otrzymała szansę na nowy uśmiech, jest wygraną na loterii. - Przede wszystkim pewność siebie odzyskałam. Chodzę i się uśmiecham, i jestem pewna, że jak się uśmiecham, to to widać - wyznała w Dzień Dobry TVN.

Pełen wdzięczności za profesjonalizm pracujących w Malo Clinic stomatologów jest również Robert Taczała. - Potrafiliście nam dać nowe życie i nowe perspektywy - zaznaczył w naszym programie. - Bardzo, bardzo dużo pracy wykonują tam - dodał pacjent.

Która metamorfoza uśmiechu utkwiła w pamięci lekarzy najbardziej? - Właściwie pamiętam wszystkich, bo się później widujemy przecież na wizytach kontrolnych. Czasem nie poznaję tych osób na korytarzu, bo bardzo się zmieniają. Bardzo mi zapadła w pamięć taka metamorfoza, kiedy pacjentka miała anoreksję, z której wyszła, ale nie mogła jeść, bo nie miała po prostu zębów i tak bardzo zmieniło się jej życie po tym, jak te zęby dostała, wcale nie ze względu na uśmiech czy estetykę. Wreszcie zaczęła normalnie funkcjonować - wspominała Anna Grabowska.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: Michał Woźniak/East News

Materiał promocyjny
podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?
Materiał promocyjny

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla
Materiał promocyjny

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla