Malo Clinic

  Agnieszka Kowalska w wieku 16 lat uległa wypadkowi na skuterze, w ktorym starciła zęby. To wydarzenie na długie lata odebrało jej uśmiech, którym chciała dzielić się z bliskimi na co dzień. Dzięki namowie koleżanki wzięła udział w "Metamorfozie Uśmiechu". Kobiecie pomogli specjaliści z Malo Clinic. Czy udało im się spełnić marzenie Agnieszki?

  Pomogli jej w tym specjaliści z Malo Clinic.

  Jak specjaliści z Malo Clinic poradzili sobie z jego przypadkiem? Oto efekty.

  Chcesz cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem? Zgłoś się do konkursu i wygraj metamorfozę w Malo Clinic.

  "Od 16. roku życia nosiłem protezę".

  Bogumiła Rozkosz to nauczycielka, która z powodu braków w uzębieniu zdecydowała się na protezę. Niestety po jakimś czasie zaczęła mieć z nią wiele problemów. Aby się ich pozbyć, poprosiła o pomoc specjalistów z Malo Clinic. Dzięki zastosowanej przez nich metodzie, kobieta znowu może się szeroko uśmiechać.

  Problemy Anny z zębami zaczęły się, gdy była jeszcze nastolatką. Przez lata nosiła protezę, która co chwilę pękała. Dopiero w wieku 62 lat trafiła do specjalistów z Malo Clinic, którzy przeprowadzili metamorfozę uśmiechu. O jej szczegółach Dzień Dobry TVN opowiedział Armando Lopez - stomatolog z Malo Clinic Warsaw.

  Problemy pani Alicji z zębami zaczęły się po porodzie. Kobieta w krótkim czasie straciła niemal całe uzębienie i mimo licznych wizyt u specjalistów nikt nie zaproponował jej żadnego leczenia. Dopiero po latach trafiła do specjalistów z Malo Clinic, którzy przeprowadzili metamorfozę uśmiechu. Jak wyglądał ten proces?

  Marzysz o metamorfozie uśmiechu? Zgłoś się! Czekamy na Wasze zgłoszenia od 07.01.2021 do 21.01.2021!

  Piotr Duell miał źle wykonaną protezę - zęby gniły pod koronami przez 10 lat. W związku z tym cierpiał na zakażenie zatok, nosa, gardła oraz uszu i zmagał się z wielkim bólem. Po jednodniowym zabiegu wszczepienia implantów odzyskał uśmiech, którego nie pamiętał. O jego metamorfozie opowiadał Armando Lopes - stomatolog z Malo Clinic Warsaw.

  Problemy z zębami miał od dziecka, trzy z nich stracił w wyniku bójki. Przez wiele lat uśmiech stanowił dla niego powód do skrępowania. Po wizycie u specjalistów Grzegorz Michoń mówi, że jest zupełnie innym człowiekiem. O swojej metamorfozie w naszym programie opowiadał razem z Anną Grabowską, stomatologiem z Malo Clinic Warsaw.

  Robert Kulej jest strażakiem, ale dentysty bał się jak ognia. Doprowadził do tego, że wypadły mu górne dwójki, trójki i zęby trzonowe. Mankamenty zasłaniał wąsami. W końcu postanowił zrobić porządek z brakami w uzębieniu. W tym celu zgłosił się do specjalistów Malo Clinic. Jaki zabieg mu zaproponowali? Pan Robert po przejściu metamorfozy zgolił wąsy.

  Kolejnym uczestnikiem cyklu "Metamorfoza uśmiechu" jest Hubert Jaroński, który stracił zęby w wyniku wypadku rowerowego. Dzięki specjalistom z Malo Clinic Pan Hubert zyskał nowy uśmiech. Czy bohater metamorfozy jest zadowolony z efektu końcowego? Co nowy uśmiech zmienił w jego życiu? O tym, na czym polegał zabieg stomatologiczny w studiu Dzień Dobry TVN opowiedział dr Armando Lopez, kierownik chirurgii Malo Clinic Warsaw.

  Kiedy Mariola Wajda zaszła w ciążę, jej zęby zaczęły się psuć i wypadać. Z powodu ich utraty kobieta załamała się i zaczęła unikać ludzi. Dentyści, do których zwracała się o pomoc nie chcieli się podjąć leczenia z powodu zaniku kości. W końcu Pani Mariola zgłosiła się do specjalistów z Malo Clinic. Zobaczcie, jaką przeszła u nich metamorfozę. Na czym polegał zabieg, który sprawił, że Pani Mariola ma teraz piękny uśmiech?

  W studiu Dzień Dobry Wakacje gościliśmy uśmiechnięte pacjentki Malo Clinic - Justynę Studzian-Błaszczyk i Katarzynę Naworską. Opowiedziały nam o tym, jak zmieniło się ich życie po metamorfozie stomatologicznej. Jak się teraz czują? Czy leczenie było bolesne?

  Poznajcie Pawła, bohatera kolejnej metamorfozy uśmiechu. Jego problemy z zębami zaczęły się już w podstawówce. Jak mówi "to problem natury estetycznej, moje zęby są mocno pokrzywione, mam dużo ubytków, odsłonięte szyjki...". Dziś nasz gość już nie wstydzi się uśmiechać. O leczeniu p. Pawła opowiedziały nam Anna Grabowska i Małgorzata Bachanek z Malo Clinic Warsaw.

  Problemem Karoliny były słabe i łamliwe zęby. Z powodu licznych obowiązków nie miała czasu się nimi zająć, a kiedy już decydowała się na wizyty u stomatologów, ci proponowali jej wstawienie protezy. W końcu kobieta zwróciła się o pomoc do ekspertów z Malo Clinic. Jaki zabieg jej zrobili? Efekt jest spektakularny.

  Kolejnym uczestnikiem naszej metamorfozy stomatologicznej jest Eugeniusz Pażontka-Lipiński, który kilka lat temu w wyniku wypadku stracił zęby. Brak uzębienia był dla niego bardzo krępujący. Pana Eugeniusza do programu zgłosiła żona Natalia. Z pomocą przyszli lekarze z Malo Clinic. Jakiemu zabiegowi został poddany uczestnik metamorfozy? Czy oswoił już się z nowymi zębami? Pan Eugeniusz opowiedział o tym w studiu Dzień Dobry TVN. O innowacyjnym zabiegu zaś, opowiedział Armando Lopes, Kierownik Chirurgii Malo Clinic Warsaw. Czy jest to metoda bezbolesna?

  Kolejną uczestniczką "Metamorfozy uśmiechu" jest Justyna Studzian-Błaszczyk, która od 7 lat prowadzi warsztat samochodowy. Świat motoryzacji nie ma przed nią tajemnic. Największym problemem Pani Justyny był kontakt z klientami, by ci nie zauważyli braku uzębienia. To był największy kompleks Justyny Studzian-Błaszczyk. W jakich okolicznościach nasza bohaterka straciła zęby? Na pomoc wyszli lekarze z Malo Clinic. Jakiemu zabiegowi została poddana uczestniczka metamorfozy? Jak się czuje z nowym uśmiechem? Pani Justyna opowiedziała o tym w studiu Dzień Dobry TVN. O zabiegu zaś, opowiedział Armando Lopes, Kierownik Chirurgii Malo Clinic Warsaw.

  Kolejną bohaterką "Metamorfozy uśmiechu" jest Katarzyna Naworska, która protezę zaczęła nosić w wieku 25 lat. Z jakim problemem jamy ustnej borykała się Pani Kasia? Na pomoc przyszli jej specjaliści z Malo Clinic. Na czym polegał zabieg, któremu poddała się nasza bohaterka? Jak się obecnie czuje? Co nowy uśmiech zmienił w jej życiu? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy bohaterkę naszego materiału oraz doktora Armando Lopesa, kierownika chirurgii Malo Clinic Warsaw.

  Kolejną uczestniczką "Metamorfozy uśmiechu" jest Katarzyna Wasilewska. Pani Katarzyna zaczęła tracić zęby w wieku 14 lat. Bardzo szybko zaczęła korzystać z protezy górnej szczęki. Utrata zębów była dla Pani Kasi wstydliwym problemem. Pomóc jej postanowili specjaliści z Malo Clinic. Jaki zabieg przeszła nasza bohaterka? W studiu Dzień dobry TVN opowiedziała o tym dr Anna Grabowska, lekarz stomatolog z Malo Clinic Warsaw. Jak się obecnie czuje Pani Kasia?

  Już od dzieciństwa Alicja Mielniczek miała problemy z zębami. Traciła je z powodu licznych infekcji. Brak zębów sprawił, że miała wiele kompleksów. W końcu postanowiła to zmienić i po nowy uśmiech zgłosiła się do specjalistów z Malo Clinic w Warszawie. Jaki zabieg przeprowadzili? Czy był skomplikowany? Czy po jego wykonaniu Alicja czuła ból? Zobaczcie, jak wyglądała przed i po zabiegu.

  Karolina Mikulska zaczęła mieć problemy z zębami w wieku 10 lat. Z powodu ich braków już od 22. roku życia musiała nosić protezę. Po nowy uśmiech udała się do Warszawy. Jej zębami zajęli się specjaliści z Malo Clinic. Jaki zabieg przeprowadzili? Zobaczcie metamorfozę Pani Karoliny.

  Wieloletnie zaniedbania spowodowały, że Pani Beata Biedrzycka w wieku 24 lat ma liczne braki w uzębieniu. Z tego powodu rzadko się uśmiecha. Zębami młodej mamy zajęli się specjaliści z Malo Clinic. Zobaczcie, jak przebiegał sam zabieg i, jak teraz, po stomatologicznej metamorfozie, wygląda Pani Beata.

  "Nie mogę zaczynać pracy nieuśmiechnięta" - mówi pani Elżbieta Loska. Na co dzień pilotuje wycieczki i braki w uzębieniu utrudniały jej pracę i sprawiały, że ciągle czuła się niekomfortowo. Co prawda nosiła protezę, ale ciągle bała się, że jej wypadnie, a jedzenie sprawiało duże kłopoty. Na pomoc przyszli eksperci z Malo Clinic, którzy podarowali jej szeroki uśmiech. Na czym polega metoda, którą zastosowano u Pani Eli? Czy jej przypadek był trudny? W Dzień Dobry TVN opowiedział o tym dr Pulo Malo. Towarzyszyła mu szeroko uśmiechnięta pani Elżbieta.

  Ewa Donat i Adam Anioł - dzięki fachowcom z Malo Clinic Warsaw - zyskali piękny uśmiech. Co im dała metamorfoza? Jak zmieniło się ich życie po zabiegu?

  Problemy Pawła Bilskiego z zębami rozpoczęły się w szkole podstawowej. Strach przed dentystą powodował systematyczną ich utratę. Kiedy jego siedmioletni syn dopytywał, dlaczego ma takie czarne zęby, Paweł postanowił to zmienić. Po nowy uśmiech wybrał się do Malo Clinic Warsaw. Zobaczcie, jakim zabiegom się poddał i jak wygląda po ich przeprowadzeniu.

  Ogromnym problemem Agnieszki Żak był brak zębów w szczęce. Z tego powodu unikała kontaktów z innymi ludźmi, krępowała się nawet swojego męża. Na szczęście specjaliści z Malo Clinic Warsaw pomogli Agnieszce odzyskać uśmiech. Jaki zabieg przeszła? Zobaczcie, jak teraz wygląda.

  Wiesław Musiałowski miał problemy z zębami od czasu, kiedy był nastolatkiem. W wieku 58 lat miał w szczęce tylko kilka zębów. Postanowił to zmienić. Przeszedł metamorfozę dzięki specjalistom z Malo Clinic. Oto jej wyniki.

  W wyniku napadu Łukasz Rodawski stracił trzy zęby. Nie stać go było na ich leczenie, a z upływem lat tracił kolejne. O nowe zęby Łukasza postanowili zadbać lekarze z Malo Clinic. Zobaczcie, jak wyglądał przed zabiegiem i, jak wygląda teraz.