serial

  serial

  Prezenterka pogody Dzień Dobry TVN Dorota Gardias spotkała w spa, w Bukowinie Izę i jej chłopaka Michała. Czy aktorka jest już zaręczona? Jak z kraju wojaka Szwejka trafiła do polskiego serialu "Przepis na życie"?

  Dziś ostatni odcinek pierwszej serii serialu "Prawo Agaty", ale już padł pierwszy klaps na planie serii drugiej. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Agnieszkę Dygant. Co aktorka ma wspólnego z Krystyną Czubówną i punk-rockowym zespołem Dekolt?

  W najbliższą niedzielę pożegnamy z bohaterami serialu "Prawo Agaty". Czy na zawsze? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Czy Maja Ostaszewska i Edyta Olszówka dobrze się bawią w serialu "Przepis na życie"? Dlaczego wszyscy aktorzy z "Przepisu na życie" mówią, że świetnie im się pracuje na planie? Jak te role wpłynęły na ich wizerunek? - Mnie Pola cały czas bawi - mówi Edyta Olszówka, która jest wdzięczna stacji za tę rolę. - Ja jestem zachwycona - dodaje Maja Ostaszewska, serialowa Beata.

  Edyta Jungowska, siostra Bożenka w "Na dobre i na złe", Tomasz Stockinger, doktor Lubicz w "Klanie" i Szymon Bobrowski, ginekolog-położnik z serialu "Lekarze" byli gośćmi Dzień Dobry TVN. Dlaczego lubimy serialowych lekarzy? Ile cesarskich cięć przeprowadził Szymon Bobrowski na planie serialu "Lekarze"? Kogo udało mu się wyleczyć? Czy Edyta Jungowska wie, jak pomóc komuś, kto zasłabł na ulicy?

  Kreatorka smaku i restauratorka Magda Gessler opowiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Katarzynie Olubińskiej o swoim amulecie, ulubionych projektantach mody, wreszcie pasujących na nią jeansach, o miłości do pomidorów oraz zdradziła sekret swojego bomowego wyglądu.

  Za tydzień ostatni odcinek serialu" Przepis na życie". W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy serialową Ankę, czyli Magdę Kumorek oraz serialowego Antoine'a Duchampa, czyli Michała Żurawskiego. Czy zaczęły się już zdjęcia do czwartej serii serialu? Co połączy serial z Toskanią?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska spotkała się z Piotrem na joggingu. Co aktor robi w Białymstoku, o co ma żal do Szymona Majewskiego i czy prawdą jest, że rezydencja w tle jest jego własnością?

  W kuchni Dzień Dobry TVN Ola Radwańska i Paweł Marczuk, czyli Mania i Grochol z serialu "Przepisu na życie" przygotowali dania dodające animuszu i wigoru, w sam raz dla tegorocznych maturzystów. Wszystko to pod okiem mistrza Andrzeja Polana.

  Powstali w w Rzeszowie, ale poznali się w Anglii. Inspirują się poezją Czesława Miłosza. Ich najnowszy projekt nosi nazwę "Milosz Hated Rock and Roll". O czym traktuje oraz jak wspominają swój występ na Glastonbury, jednym z największych na świecie festiwali muzycznych opowiedzieli w studiu Dzień Dobry TVN.

  Josh Radnor to amerykański aktor, który wcielił się w postać nieco roztargnionego i wiecznie szukającego prawdziwej miłości Teda Mosby’ego w kultowym już serialu „Jak poznałem waszą matkę”. Dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki rozmawiał z Joshem Radnorem, także scenarzystą i reżyserem, który opowiedział o swoich polskich korzeniach.

  W kawiarence TVN Cafe, Magda Mołek, przy aromatycznej kawie, spotkała się z Marietą Żukowską - przyszłą mamą. Jak przygotowuje się do najważniejszej roli w swoim życiu i czy w związku z tym, że zaangażowała się w pewien projekt muzyczny porzuci aktorstwo?

  Dala się poznać przede wszystkim na szklanym ekranie. Teraz możemy ja oglądać na deskach teatru w sztuce Woody Allena. To w niej Małgosia jest żoną niespełnionego pisarza Piotra Gąsowskiego, która ma problemy emocjonalne, psychiczne i seksualne. Gościem na planie sztuki "Central Park West" była dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska i dowiedziała się całej prawdy o Małgorzacie.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska, na planie serialu "Prawo Agaty" wręczyła urodzinowy bukiet kwiatów Agnieszce Dygant. W zanadrzu miała coś jeszcze... Co? Zobaczcie!

  Od 2005 roku gości na antenie telewizji TVN. Ciekawi, bawi i trzyma w napięciu. Byliśmy na planie 1000. odcinka "Detektywów". Jak zmieniło się życie bohaterów serialu na przestrzeni tych siedmiu lat?

  W serialu "Przepis na życie" szykują się chrzciny! A jeśli są chrzciny to musi być impreza! Idealne dania na tę okazję przygotował Piotr Kucharski w asyście Edyty Olszówki.

  Piękna, silna, zdolna. W życiu idzie jak burza. Tym razem w "Prawie Agaty" gra zdeterminowaną i preferencyjnie ubraną panią prokurator. Dziś, o 21:00 w telewizji TVN, będzie miała miejsce premiera jej postaci. A już teraz aktorkę gościliśmy w studiu Dzień Dobry TVN.

  Magda Kumorek, gwiazda serialu "Przepis na życie", wspólnie z kucharzem Dzień Dobry TVN Andrzejem Polanem, który jej asystował, pokazała jak przyrządzić krewetki w sosie z orzeszków ziemnych. Wspólnie przyrządzili też w naszej kuchni wyśmienitego, marynowanego łososia i wieprzowe polędwiczki. Kto układa przepisy dla Ani Adamowicz?

  W podwarszawskim Konstancinie, dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska, opanowała rozzuchwaloną ekipę serialu "Przepis na życie". Czy zdradzili jej swoje przepisy na dobry serial, na miłość, na młodość życia, na udany dzień?

  Dziesięciu szczęśliwców - zwycięzców konkursu "Miłość jak w komisie" spędziło razem z bohaterami serialu "Julia" weekend pełen wrażeń i emocji. Zobacz, jakie atrakcje czekały na gości i którą cześć słonia narysowała Julia Rosnowska?

  Prezenterka pogody Dorota Gardias spotkała Kazimierza Mazura i jego trenera podczas porannego joggingu. Dowiedziała się od nich, jak powinien wyglądać trening idealny.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska, na planie "Przepisu na życie", zapytała Borysa Szyca i Tomasza Karolaka o to, jak się poznali, czy Tomasz Karolak zawsze podporządkowuję się Borysowi, jaką tradycję zapoczątkował Szyc oraz który z nich sobie lepiej radzi z kobietami

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska miała niepowtarzalną okazję zobaczyć całą ekipę serialu. O czym będzie nowy serial, kim będą jego bohaterowie i za co mogą go pokochać widzowie?

  Aktor, reżyser, producent ma inne życie poza życiem Ryśka z serialu "Klan". Jak przeżył rozstanie z Ryśkiem? - Przecież 15 lat grając w serialu "Klan" zżyłem się z ekipami, produkcją, kolegami aktorami, także po ludzku, gdzieś tam łezka w oku mi się kręci - mówił w Dzień Dobry TVN. Czy rzeczywiście sam poprosił reżyserów filmu o uśmiercenie Ryśka? Czy będzie się chciał na nowo narodzić jako aktor i pokazać ludziom, że potrafi grać?

  W środę, 15 lutego podczas uroczystej kolacji w Pałacu Sobańskich w Warszawie odbyła się gala, na której wręczono Telekamery "Tele Tygodnia" 2012. Po raz 15. czytelnicy "Tele Tygodnia" wybrali swoich ulubionych aktorów, prezenterów, seriale i programy telewizyjne. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Piotra Adamczyka oraz Maję Ostaszewską, którzy zostali nagrodzeni w kategorii aktor/aktorka.

  dorośli mężczyźni! Reporter Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki, razem z Julią Rosnowską, wybrał się na spacer po Krakowie. Razem podążyli śladami serialowej Julii.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska była na konferencji prasowej nowego prawniczego serialu TVN "Prawo Agaty". Główna bohaterka, mecenas Agata, jednego dnia traci wszystko i jak mówi Agnieszka Dygant, spada na samo dno. Daria Widawska gra przyjaciółkę głównej bohaterki, a Małgorzata Kożuchowska wciela się w postać prokuratora. Kim w tym serialu jest Leszek Lichota?

  Widzowie TVN znają Michała Lewandowskiego z serialu „Majka”, gdzie grał Adama Stankiewicza, architekta i najlepszego przyjaciela Michała Duszyńskiego. W nowej produkcji TVN „Julia” gra Maćka Janickiego. A u nas, w kawiarence TVN Cafe, Michał odpowiadał na pytania Kingi Rusin i internatów na czacie.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska spędziła poranek z Julią Kamińską, w Biurze Płatnych Scenarzystów oraz na tarasie z widokiem na "narodowy". Dlaczego Julia została scenarzystką i ile zarabia?