Ruszyły zdjęcia do ekranizacji "Motylka" Katarzyny Puzyńskiej. "Projekt trafił w bardzo dobre ręce"

Ekranizacja "Motylka" Player.pl
Ekranizacja sagi o Lipowie
Źródło: Player.pl
Katarzyna Puzyńska to jedna z najbardziej cenionych autorek kryminałów w Polsce. Jej saga kryminalna cieszy się dużą popularnością wśród czytelników. Pisarka ogłosiła, że ruszyły już prace nad ekranizacją pierwszego tomu wciągającej serii o Lipowie.

Twórczość Katarzyny Puzyńskiej

Katarzyna Puzyńska jest autorką kryminałów, książek non-fiction oraz fantasy. Lipowska saga to trzymające w napięciu kryminały psychologiczne zawierające zarówno aspekty społeczne, jak i obyczajowe. Publikacje cieszą się dużym zainteresowaniem wśród polskich czytelników.

Kultura i sztuka

Źródło: Dzień Dobry TVN
Sztuka polskiego plakatu
Sztuka polskiego plakatu
Rzeźbami z marmuru zachwyca się świat
Rzeźbami z marmuru zachwyca się świat
Przez sztukę do serca
Przez sztukę do serca
Sztuka na talerzu
Sztuka na talerzu
Jego sztuka łączy
Jego sztuka łączy
Jak zrobić piękny kalendarz adwentowy?
Jak zrobić piękny kalendarz adwentowy?
Gdy sztuka spotyka się z polityką
Gdy sztuka spotyka się z polityką
ARS LATRANS
ARS LATRANS
Ze sztuką na „ty”
Ze sztuką na „ty”
Matka Boska Wyspiańskiego, czy nie?
Matka Boska Wyspiańskiego, czy nie?
Grudniowa aukcja dzieł sztuki
Grudniowa aukcja dzieł sztuki

Fani twórczości autorki z niecierpliwością czekają na ekranizację jej książek, w końcu prawa do publikacji kryminalnych powieści sprzedano już jakiś czas temu. Kiedy możemy spodziewać się pierwszych efektów? W najnowszym poście na Instagramie pisarka ogłosiła, że te pojawią się w najbliższej przyszłości.

Ekranizacja sagi kryminalnej o Lipowie - "Motylek"

- Zdjęcia do ekranizacji Motylka ruszyły. Ależ się cieszę - wyjaśnia autorka w mediach społecznościowych. "Motylek" to pierwszy tom sagi kryminalnej o Lipowie. Opowiada historię mieszkańców wsi, których sielskie życie zostaje nagle zaburzone. Ich dawne przewinienia wychodzą na jaw, a to wszystko za sprawą pozornego wypadku.

Głównymi postaciami są m.in. komisarz Klementyna Kopp, szef komisariatu w Lipowie Daniel Podgórski oraz psycholożka z Warszawy Weronika Nowakowska, która przyjeżdza do miejscowości, by rozpocząć swoje życie na nowo.

Katarzyna wyznała, że za realizację projektu odpowiadać będzie platforma Player.pl oraz Akson Studio. - Teraz projekt trafił już bezpiecznie w bardzo dobre ręce - dodaje.

Ponadto udostępniła także zdjęcie z planu zdjęciowego. - Na fotografii Aktorka grająca Weronikę (...) Na razie nie mogę jeszcze zdradzić więcej, może Wy macie swoje typy. Jak myślicie, kto wcieli się w lipowską panią psycholog? - dopytuje obserwatorów. - Brawo nareszcie, Jako Klementyne od początku widzę Danutę Stenkę, Wspaniała wiadomość - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości