Robert Lewandowski

  Robert Lewandowski

  Byliśmy na spotkaniu autorskim z Anną Lewandowską i jej książką o zdrowym stylu życia. Wśród zgromadzonych gości znaleźli się nie tylko dziennikarze, ale także fani i najbliżsi Anny Lewandowskiej. Jakim dzieckiem była Ania? Czy lubiła ćwiczyć? Czy była grzeczna i, czy radziła się mamy w kwestii przyszłego męża? O tym opowiedziała Dzień Dobry TVN mama Anny Lewandowskiej. Co Robercie Lewandowskim myśli jego teściowa? Czy Anna Lewandowska mam podobny charakter do swojej teściowej?

  "Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską" - to książka, która - choć na rynku wydawniczym ukaże się dopiero za dwa tygodnie - już została uznana za najlepiej sprzedającą się książkę w zamówieniach. Czy Anna Lewandowska sama napisała tę książkę? O komentarz na temat książki Lewandowskiej poprosiliśmy dziennikarkę Dzień Dobry TVN Agnieszkę Jastrzębską.

  Niedługo premiera książki Anny Lewandowskiej. Dużo pracy włożyła w przygotowanie jej do druku. Żona Roberta Lewandowskiego przygotowuje się też do mistrzostw świata w karate tradycyjnym. Dodatkowo myśli o studiach. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z Anną Lewandowską. O czym jest jej książka?

  Anna Lewandowska przeprowadziła się razem z mężem do Monachium. Dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej opowiedziała o tym, czy już się urządzili w nowym domu i, jak przyjęli ich niemieccy sąsiedzi.

  W najbliższą sobotę gościem Dzień Dobry Wakacje będzie Anna Lewandowska. Zapraszamy od 8:30. Nie możecie tego przegapić!

  Najpierw Robert Lewandowski podbił serca Niemców, a teraz przyszła pora na Anetę Sablik, zwyciężczynię niemieckiego Idola, którą gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Po sukcesie w programie Aneta zdążyła nagrać debiutancką płytę i teledysk do promującego ją singla „The One”. Jak twierdzi wokalistka, jej przygoda z Idolem mogła się skończyć zupełnie inaczej. Dlaczego tak uważa? Czy próbowała swoich sił w polskich programach talent show? Aneta Sablik zaśpiewała również kawałek utworu Michaela Jacksona "Dirty Diana". Jak Wam się podoba jej wykonanie?

  Ewa Chodakowska, Joanna Koroniewska, Anna Przybylska, Piotr Adamczyk, Robert Lewandowski czy Kuba Wesołowski? Kto w tym roku odebrał statuetkę podczas Gali Viva Najpiękniejsi 2014? Zobaczcie!

  Ma 91 lat i jest w świetniej formie, nie tylko dzięki regularnemu treningowi, któremu niedawno z bliska przyjrzała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska. Tym razem Pan Antoni Huczyński zaprosił Kingę na śniadanie... śniadanie mistrza. Co lubi jeść Pan Antoni? Czy to prawda, że w jego menu jest m.in.: śledź, kapusta kiszona i owoce cytrusowe? Dlaczego nie pije krowiego mleka?

  Wojciech Zawioła i Krzysztof Sikorski zabrali nas w podróż śladami najlepszego napastnika polskiej reprezentacji w piłce nożnej - Roberta Lewandowskiego. Jaka jest tajemnica sukcesu Roberta?

  Jutro w Dzień Dobry TVN: kulisy największego transferu w polskim footballu, czyli Robert Lewandowski w najlepszej drużynie świata. Podglądani przez własne laptopy - jak uchronić się przed wirtualnym włamaniem? W programie także: na planie nowego teledysku Margaret. Ponadto: Jerzy Owsiak i Edyta Herbuś przed Wielkim finałem WOŚP. Zapraszamy od 8.00.

  Robert Lewandowski 1 lipca przechodzi do Bayernu Monachium. Ile będzie zarabiać w nowym klubie? Czy to prawda, że Real Madryt próbował kupić Roberta Lewandowskiego? O komentarz w Dzień Dobry TVN poprosiliśmy świetnie zorientowaną w temacie Agnieszkę Jastrzębską. Jaki ten rok był dla Oliviera Janiaka, a jaki dla Moniki Brodki?

  Czy Robert Lewandowski spędzi święta w Polsce i, czy będzie organizować u siebie, pierwszy raz po ślubie, Wigilię? Dlaczego te Święta Bożego Narodzenia będą dla niego wyjątkowe? Czy przygotował już prezenty dla najbliższych? Gdzie Robert Lewandowski spędzi z żoną sylwestra? Dziennikarka Dzień Dobry TVN spotkała się z Robertem Lewandowskim podczas premiery jego książki.

  Szycia butów uczył się od najlepszych. W jego rodzinie buty szyje się od pokoleń. W 2012 roku Diran otworzył swoją pracownię w Warszawie. Czy przekona Polaków do butów szytych ma miarę? W studiu Dzień Dobry TVN szewc z Libanu Diran Anouchikian opowiedział, jak Warszawa przystaje do największych stolic Europy. Dlaczego na odbiorów swoich butów wybrał właśnie Polaków?

  Kto stoi za spektakularną karierą Roberta Lewandowskiego? Niektórzy twierdzą, że to żona Anna. Okazuje się, że tych, którzy opiekują się karierą Roberta jest więcej. Goścmi Dzień Dobry TVN byli menedżerowie Roberta Lewanowskiego: Cezary Kucharski i Mariusz Siewierski.

  Tym razem dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska w niezwykłym, jak dla niej, otoczeniu - na boisku sportowym. Czy po to, by uprawiać sport? Zobaczcie do czego Anna Stachurska-Lewandowska, polska mistrzyni karate, namawia kobiety? Czy Robert Lewandowski wspiera ją w jej pasji? Czy lajkuje jej posty?

  Joanna Krupa tuż przed swoim ślubem. Czy już udzieliła się jej przedślubna gorączka? Czy po finale Top Model od razu wraca do Stanów? Czy Roman już na za sobą wieczór kawalerski? Czy Joasia poleci do Las Vegas?

  Filip Chajzer odwiedził miejski klub "Znicz Pruszków", by przyjrzeć się murawie, na której trenował sam Robert Lewandowski. Czy znalazł tam drugiego Lewandowskiego?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska udała się na konferencję prasową serialu „Lekarze”. Z kim przyjaźni się Katarzyna Bujakiewicz i do kogo zwraca się z prośbą o radę? Rozmawiała także z Robertem Lewandowskim i jego narzeczoną, o tym jak znoszą związek na odległość.

  Jakub Błaszczykowski, Wojciech Szczęsny, Robert Lewandowski, Łukasz Piszczek, Marcin Wasilewski - to ostatnimi czasy najpopularniejsze nazwiska w Polsce. Reporterzy Dzień Dobry TVN przyjrzeli się ich życiu prywatnemu, jeszcze przed EURO 2012.

  Kto, kiedy i za ile kupi naszego najlepszego snajpera Roberta Lewandowskiego, co Anna Mucha myśli o tym, że polskie matki jej nie znoszą, a także co działo się na Orange Warsaw Festival powiedziała nam, jak zwykle świetnie poinformowana, Agnieszka Jastrzębska.

  Piłkarz Robert Lewandowski rozgrzewa emocje kibiców do czerwoności, zwłaszcza pań, nawet tych, które specjalnie piłką się nie interesują. Drogie Panie, mamy dla Was złą wiadomość - serce Roberta jest już zajęte! Anna Stachurska, mistrzyni Polski w karate, skradła serce Roberta Lewandowskiego. Jak wygląda życie z gwiazdą futbolu? Co powiedział jej narzeczony po meczu Polska-Grecja? Czy denerwowała się? Czy ta sportowa para rywalizuje ze sobą? - Jesteśmy parą sportowców i uzupełniamy się nawzajem - mówiła w Dzień Dobry TVN narzeczona Roberta Lewandowskiego. Jak wygląda ich codzienne życie?