Radosław Majdan

  Radosław Majdan

  Małgosia Rozenek-Majdan i Radosław Majdan z niecierpliwością czekają na narodziny swojego pierwszego wspólnego dziecka. W maju premierę miała również książka Małgosi, pt. "Świadoma mama. Praktyczna wiedza i porady". Na temat publikacji i tego, czym dla autorki jest "świadome macierzyństwo", Rozenek-Majdan wypowiedziała się w wywiadzie live. Czy to ostatnia publiczna rozmowa Małgosi przed porodem?

  Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan niebawem powitają na świecie swoje dziecko. Oboje nie mogą się już doczekać tego momentu. - Myślę, że jak usłyszę płacz czy głos naszego synka, to chyba nie uda mi się nie rozpłakać ze szczęścia - powiedział przyszły tata. A jak czuje się Małgosia? Jakie ma plany po porodzie? Z parą rozmawiał Mateusz Hładki.

  Pod koniec ubiegłego roku Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan ogłosili, że spodziewają się dziecka. Małżeństwo bardzo długo starało się powiększyć rodzinę, dlatego czas oczekiwania na maleństwo jest dla nich tym bardziej szczególny. W rozmowie z Mateuszem Hładkim opowiedzieli, jak przygotowują się na zostanie rodzicami i jak radzą sobie podczas kwarantanny.

  - Biegałem wokół monitora, robiłem zdjęcia i głaskałem Małgosię po głowie – Radosław Majdan opowiada o przeżyciach związanych z pierwszym USG swojego nienarodzonego dziecka i tylko w Dzień Dobry TVN zdradza jego płeć! - Jestem szczęśliwa! - przyznaje Małgorzata Rozenek- Majdan. Zobacz wywiad z parą!

  Radosław Majdan wraca do sportu. Został bramkarzem Śląska Wrocław w blind footballu – jak po wielu latach przerwy czuje się na boisku? Czy tak wyobrażał sobie swój wielki come back?

  O sportowych "cieszynkach" rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z dziennikarką sportową Pauliną Czarnotą-Bojarską oraz Radosławem Majdanem. Jak Robert Lewandowski ogłosił światu, że będzie ojcem? Dlaczego piłkarze nie mogą już zdejmować koszulek w czasie meczów? Ile w piłce nożnej jest "aktorzenia"?

  W ostatnich dniach wiele się mówi o mowie nienawiści. Internet zalewa hejt, który jest zupełnie niekontrolowany. Małgorzata Rozenek –Majdan i Radosław Majdan z hejtem funkcjonują na co dzień. Jak sobie z nim radzą?

  Wiele znanych osób przekazuje na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rzeczy od serca. Jak w tym roku WOŚP wspierają Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan? Plotki głoszą, że małżeństwo dało na fundację naszyjnik ze swoimi oddechami. Czy to prawda? Parę gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Za nami kolejny Wielkie Mecz. Wczoraj na stadionie Legii drużyna TVN zmierzyła się z reprezentacją WOŚP-u. Na boisku emocje sięgały zenitu. Dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej udało się zajrzeć nawet do szatni naszych piłkarzy. Jaki był wynik końcowy? Kto strzelił bramkę dla TVN? Jak w roli WAGs czuły się Małgorzata Rozenek-Majdan i Julia Wieniawa?

  Już dzisiaj rozegrany zostanie Wielki Mecz pomiędzy drużynami TVN i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jego tegoroczna edycja wesprze zakup karetki noworodkowej dla Kliniki Neonatologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. W barwach TVN zagra m.in. Jarosław Bieniuk. Jego oraz trenera naszej drużyny - byłego bramkarza reprezentacji Polski Radosława Majdana zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN. Mają tremę przed dzisiejszym meczem? Czy zawodnicy trenowali sumiennie? Jakiego gracza z drużyny WOŚP obawia się najbardziej Jarek?