Małgorzata Rozenek-Majdan o powiększeniu rodziny: Dałam Radkowi synów, a on mi córeczkę

ROZENEK_PSY
Małgorzata Rozenek-Majdan spędza ostatnio każdą wolną chwilę z suczką Franceską. To prezent urodzinowy, który dostała od Radosława Majdana. W rozmowie z Oskarem Netkowski z serwisu dziendobry.tvn.pl, gwiazda zdradziła, jak inne psy zareagowały na obecność Franceski w ich domu.

Małgorzata Rozenek-Majdan o nowym psie

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan nigdy nie ukrywali, że chcą mieć dużą rodzinę. Oprócz trójki dzieci, w ich domu są też psy. Niedawno do tego składu dołączyła nowa mieszkanka o imieniu Franceska - szczeniak rasy chihuahua.

- Ona jest kochana, taka maleńka. Przyniosła nam dużo radości. Mąż zażartował dając mi ją, że ja dałam mu synów, a on mi córeczkę. Coś w tym jest. Ona jest kochana, śliczna, wymarzona, nasza laleczka z porcelany. Zamknęła i dopełniła nasz "Gang Majdana". Nie spodziewałam się, że sprawi mi tak wiele radości - powiedziała Małgorzata Rozenek-Majdan.

- Pozostałe pieski nie traktują jej w kategorii zagrożenia. Ona jest z nami kilka dni i one nie widzą, czy to jest pies, gryzoń, czy co. Sisi - najstarsza buldożka francuska próbuje się z nią bawić, buldog angielski George w ogóle ją ignoruje. Ona wokół niego skacze, a on nawet oczu nie otwiera. Lili też próbuje się bawić, ale zabawa z tak małym psem jest trudna, bo dla Franceski niektóre odległości są zbyt wielkie - dodała.

Psy w "Gangu Majdana"

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan są teraz opiekunami czterech psów. Franceska dołączyła do Sisi (czarny buldog francuski), Lili (brązowy buldog francuski) oraz George'a (buldog angielski).

Jak podkreśliła jakiś czas temu Małgorzata w Dzień Dobry TVN, Wspólnym mianownikiem wszystkich zwierzaków, które są w domu Majdanów jest "udomowienie". Buldogi nie są psami sportowymi, które nie muszą być wyprowadzane na 2-3 godzinny na spacer. Wręcz przeciwnie - lubią poleżakować. Pragną być jednak w towarzystwie swoich domowników.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan zawsze starają się zabierać swoje pupie w podróż. Przed nimi kolejna - kamperem do Szwecji.

Zobacz też:

Reporter: Oskar Netkowski

podziel się:

Pozostałe wiadomości