koncert

  koncert

  Rockowa mama - Patrycja Markowska w studiu Dzień Dobry TVN mówiła o tym co w życiu jest najważniejsze czyli o rodzinie! Oczywiście nie mogło się też obyć bez występu na naszej scenie :)

  Sobotę rozpoczęliśmy akcentem muzycznym :) Na scenie Dzień Dobry TVN utwór "Impossible" wykonał Wojciech Schmach.

  Pamiętacie Martę Podulkę z "Mam Talent"? Dziś w Dzień Dobry TVN wystąpiła ze swoim hitem "Nieodkryty ląd"! Podobało Wam się?

  Na scenie Dzień Dobry TVN cofamy się w czasie, do lat 50. Zespół "Monkey and The Baboons" wykonał utwór: "Hey You Guys". Podoba się Wam?

  W przyszłym roku będą obchodzić swoje czterdziestolecie. To najdłużej działający zespół na polskim rynku muzycznym. Powraca wielkim stylu z nowym przebojem. Singiel „Tylko dla orłów” tylko na scenie Dzień Dobry TVN. Będzie hitem? Zobaczcie wielki come-back Budki Suflera.

  Na scenie Dzień Dobry TVN Jula wykonała swój utwór "Ślad". Czy powtórzy spektakularny sukces "Za każdym razem"?

  The Voices to chór rozrywkowy i finaliści 3. edycji programu "X Factor". Na scenie Dzień Dobry TVN wykonali utwór "Nowy początek". Podoba się Wam?

  Jakuba, którego występ "powalił jury", zobaczymy dziś wieczorem w programie "Mam Talent". Próbkę jego umiejętności wokalnych mogliśmy zobaczyć też w Dzień Dobry TVN! Ma talent?

  Sobotni poranek rozpoczęliśmy występem Agnieszki Włodarczyk! Jak Wam się podoba jej najnowszy utwór "Twoja mała Aga"?

  Ostatnio gościli w naszym programie w 2011 roku, od tego czasu pochłonęła ich praca nad nową płytą. Niedawno świętowali swoje 15-lecie. Na naszej scenie zaprezentowali utwór, nad którym pracował Chris Geringer, realizator Rihanny i Lady Gagi. Czy zapowiada się nowy przebój?

  Poranny blues na scenie Dzień Dobry TVN. Sebastian Riedel & Cree i "Jestem tu dla Ciebie". Miłego dnia!

  Porannej dawki muzyki, w niedzielny poranek, dostarczyły nam dziewczyny z Bardotka Trio. Jak Wam się podobało ich wykonanie utworu "My Boyfriend's back"?

  Na scenie Dzień Dobry Wakacje – najnowszy utwór jednej z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia Aleksandry Jabłonki. Jak Wam się podoba?

  Czym jest BalconyTV? Kto i dlaczego występuje na balkonach całego świata i czy studio Dzień Dobry TVN nie nadaje się na potrzeby tego projektu? O balkonowym koncertowaniu, z Magdą Mojską z BalconyTV, Michałem Wiraszko i Łukaszem Stachowiakiem z zespołu Muchy, rozmawiali Dorota i Marcin.

  "Fly High Tour 2013" to nazwa trasy koncertowej, z którą Dorota "Doda" Rabczewska podróżuje po Polsce. Ile kosztuje zorganizowanie takich koncertów, kto wymyślił scenariusz i choreografię do występu i jak Doda dociera na Dodogaskar?

  Za każdym koncertem, eventem czy widowiskiem wielkiej gwiazdy stoi ktoś trzeci, kto pociąga za sznurki. Gościem Dzień Dobry TVN był Philip Berners, który współpracował z największymi świata show-biznesu. Pod swoimi skrzydłami miał: Bon Jovi, U2, Davida Bowie, Annie Lennox, Robbie Williamsa, Whitney Houston, Cher, Jenifer Lopez, Tinę Turner. Jak wspomina spotkanie z królową Elżbietą? Czy event może się nie udać i czy jest coś, co może go pogrążyć? Co sadzi o eventach w naszym kraju? Kto lubi tylko ciepłe jedzenie, a kto jest nadopiekuńczy? Jakie zachcianki mają gwiazdy?

  Kiedy ukaże się jej nowa płyta? Zniknęła ze sceny muzycznej na kilka lat. Co przez ten czas robiła? Jak teraz wygląda jej życie? Po raz pierwszy od trzech lat w wywiadzie telewizyjnym specjalnie dla DDTVN, oraz na czacie z naszymi widzami - Urszula!

  Do 2011 roku był liderem grupy Reamonn, kibicuje Bayernowi Monachium, a dziś wieczorem zaśpiewa w X Factor. Na scenie Dzień Dobry TVN Rea Garvey "Can’t Stand The Silence”

  Czy rzeczywiście na Stadionie Narodowym świeci dziś Słońce? Kto zagra na Orange Warsaw Festival? Jak Piotr Metz tłumaczy fanaberie gwiazd i czy Beyonce rzeczywiście pije napoje przez tytanową słomkę? Zapraszamy na Orange Warsaw Festival 25 i 26 maja!

  Na scenie Dzień Dobry TVN Rafał Brzozowski i pochodzący z płyty "Zwierzaki. Faceci dla dzieci" utwór "Słoń". Podoba się Wam?

  Na scenie Dzień Dobry TVN Mafia Mike i Asia Ash w utworze "Hello Hello"! Jak Wam się podoba ich występ?

  Na scenie Dzień Dobry TVN: Girls on fire - "Dont let go". Dziewczyny wczoraj pożegnały się z programem X Factor... słusznie?

  Płyta „Marcin Wyrostek & Coloriage” zdobyła właśnie status podwójnej platyny! O nowych wyzwaniach muzycznych i planach na przyszłość rozmawialiśmy ze zwycięzcą II edycji programu "Mam Talent" - Marcinem Wyrostkiem!