duet

  duet

  Gośćmi Dzień Dobry TVN był zespół Ylvis. Norweski duet komików tworzą dwaj bracia Bård Ylvisåker i Vegard Ylvisåker. Ich teledysk do piosenki „What does the fox say” odniósł ogromny sukces w sieci. Obejrzało go już pół miliarda ludzi na całym świecie. Po co bracia przyjechali do Polski? Dlaczego szukają gości do swojego talk show akurat tu?

  XXANAXX to duet z Warszawy, który tworzy muzykę elektroniczną. Ich debiutancki album "Triangles" ukazał się w maju 2014 r. Z tej właśnie płyty pochodzi utwór Garden, który zespół zaprezentował na scenie Dzień Dobry TVN.

  Urodził się w Anglii, ale w Polsce mieszka już od 40 lat. Popularność przyniósł mu duet z Anitą Lipnicką. Czemu nagrywał płytę w Anglii, a nie w Polsce? Dlaczego Lipnicka i Porter nie będą już ze sobą współpracować? Gościem Dzień Dobry TVN był John Porter - Brytyjczyk, który pokochał Polskę.

  Kasia i Gosia to siostrzany duet z Poznania. Oprócz więzów krwi łączy je także miłość do muzyki. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonały utwór "Zaplątani w sieci". Podoba Wam się?

  W naszym modowym cyklu, Zosia Ślotała, tym razem prezentuje matkę i córkę, które projektują damską odzież. Te dwie kobiety udowadniają, że różnica pokoleń nie musi być przeszkodą, a matka z córką mogą ze sobą współdziałać. Zobaczcie ciuchy, które powstają w ich pracowni.

  Tomasz Karolak i Bartek Miecznikowski potrafią się bawić, dlatego stworzyli duet "Pączki w Tłuszczu". - Zawsze się trochę fałszuje... No, nie jesteśmy Pink Floyd - mówił w Dzień Dobry TVN - Tomasz Karolak. Ale publiczność bawi się razem z nimi! Zobaczcie ich występ w Dzień Dobry TVN. Jesienią tego roku ukaże się ich płyta. Kto "Pączkom w tłuszczu" pisze teksty, a kto komponuje muzykę?

  Na scenie Dzień Dobry TVN zespół Somaa wykonał utwór "Venus Girl". Przystojny Nick Nick Sinckler oraz piękna Ewelina Babiarz. Jak Wam się podoba ta piosenka?

  Dla wszystkich fanów programu "Mam talent" występ duetu akrobatycznego "Duo Creative". Niestety, nie udalo się im dostać do kolejnego etapu show, ale Internet ich pokochał. Jak oceniacie ich występ w Dzień Dobry TVN?