Astrolog Merkurja

  Astrolog Merkurja

  Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc znajduje się znaku Barana. Na niebie utworzy się opozycja pomiędzy Merkurym a Neptunem. Niestety pewne sprawy komunikacyjne, urzędowe oraz te związane z transportem - skomplikują się. Szczególnie mocno odczują ten trudny wpływ przedstawiciele znaków jakości zmiennej, czyli Bliźnięta, Panny, Strzelce i Ryby. Jaki jest horoskop dzienny na środę, 25 sierpnia 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Opozycja Merkurego i planety duchowości, czyli Neptuna, zachęci do zwolnienia tempa na zewnątrz i skupienia się na tym, co płynie ze środka.

  Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc rozpocznie dzień w znaku Ryb. Po godzinie 20.56 Srebrny Glob przeniesie się do znaku Barana. Dzisiaj będziemy szukać inspiracji do dalszego rozwoju, przewertujemy oferty szkół językowych, zapragniemy zapisać się na jakieś studia lub kursy podnoszące kompetencje. Będziemy odczuwać głód nowych wrażeń. Sprawdź horoskop dzienny na wtorek, 24 sierpnia 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  Najbliższa pełnia księżyca będzie niebieska! Niestety nie chodzi tutaj o to, że tarcza naszego naturalnego satelity przybierze błękitny odcień (a szkoda), tylko o fakt, że mamy do czynienia z rzadkim zjawiskiem. Pełnie księżyca wypadające dwa razy z rzędu w tym samym znaku zodiaku nie są pospolite, wręcz przeciwnie. Taka sytuacja zdarza się mniej więcej raz na 2,5 roku. Tym razem mamy do czynienia z podwójną pełnią księżyca w znaku Wodnika. Pierwsza miała miejsce 24. lipca, a druga w niedzielę 22. sierpnia o godzinie 14:02. Poznaj wskazówki na niebieską pełnię księżyca dla wszystkich znaków zodiaku.

  Przed Nami niebieska Pełnia Księżyca, czyli druga z serii Pełni w znaku Wodnika. Ten dzień będzie wyjątkowy, jeśli tylko pozwolimy nowym, świeżym energiom na dobre rozgościć się w Naszym życiu. Dzisiaj możemy wpadać na genialne pomysły i zaskakiwać samych siebie. To dzień reform i rewolucji, dzisiaj będziemy przestawiać meble, robić totalne zmiany w grafiku i snuć plany o wielkiej transformacji w życiu. Sprawdź horoskop dzienny na niedzielę, 22 sierpnia 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  Słońce znajduje się w znaku Lwa, Księżyc przebywa w fazie Wodnika i już tylko doba dzieli go od osiągnięcia stuprocentowo widocznej tarczy, czyli od pełni. Dzień będzie upływał nam szybko, intensywnie i dość nerwowo. Ilość doświadczeń, które będą udziałem większości znaków zodiaku z pewnością starczyłaby na cały tydzień. Możemy spodziewać się nagłych wybuchów emocji oraz intensywnych rozmów partnerskich. Sprawdź, co czeka wszystkie znaki zodiaku w sobotę, 21 sierpnia 2021 r.

  Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc znajduje w znaku Koziorożca. O godzinie 10:48 Srebrny Glob przeniesie się do znaku Wodnika. Na niebie zaczną się trochę lżejsze układy. Przede wszystkim opozycja Słońca i Jowisza pomoże wyjść z najtrudniejszej sytuacji i znaleźć dodatkowe opcje awaryjne. Jaki jest horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku na piątek, 20 sierpnia 2021 r.? Trygon Merkurego i Urana uświadomi nam, gdzie do tej pory popełniliśmy błąd. Wpadniemy na proste i jednocześnie genialne pomysły. Będziemy aktywni, przedsiębiorczy i innowacyjni. Komunikacja z innymi pójdzie znacznie sprawniej.

  Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc znajduje się w znaku Koziorożca. Niestety na niebie aktywują się jakieś niespokojne, wojenne klimaty. Koniunkcja Merkurego i Marsa w znaku Panny spowoduje, że padnie wiele ostrych słów! Politycy nie będą owijać w bawełnę i dolewać oliwy do ognia. Na lokalnych podwórkach także niespokojnie. Dzisiaj jest większe niż zazwyczaj prawdopodobieństwo kolizji, błędów w transporcie i awarii. Unikajmy kłótni, ponieważ ich konsekwencje mogą być bardzo poważne. Sprawdź horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku na czwartek, 19 sierpnia 2021 r.

  Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc znajduje się w znaku Strzelca. Srebrny Glob po godzinie 7.57 przeniesie się do fazy Koziorożca. Nasz naturalny satelita w ziemskim i praktycznym znaku zachęci nas do pracowitości, punktualności oraz skupienia się na kwestiach zawodowych. Sprawdź horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku na środę, 18 sierpnia 2021 r. Dzisiaj na wszystko spojrzymy trzeźwym i analitycznym okiem, wyciągając dla siebie maksymalne korzyści z podejmowanych działań.

  Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc znajduje się w znaku Strzelca i nabiera kształtu, dążąc do pełni. Na niebie będziemy mieli do czynienia z trygonem tych dwóch ciał niebieskich w żywiole ognia. Będzie to czas pełen aktywności, ruchu, gwałtownych zmian i szybkich decyzji. Wtorek to dzień przypisany według tradycji ognistemu Marsowi. Dzisiaj warto załatwiać ważne sprawy i forsować swoje stanowiska w istotnych dla nas kwestiach. Sprawdź, jaki jest horoskop dzienny na wtorek, 17 sierpnia 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  Tydzień rozpocznie Nam zmiana pozycji Wenus, która przejdzie ze znaku Panny do znaku Wagi. Ten układ pomoże Nam w lepszym zrozumieniu drugiego człowieka. Nabierzemy większej ochoty na przebywanie w towarzystwie innych ludzi, więcej będziemy wychodzić z domu, w tym również na zakupy, na które wydamy wyższe kwoty. Sprawdź horoskop tygodniowy od 16 do 22 sierpnia 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  Słońce znajduje się w znaku Lwa, Księżyc przebywa w znaku Skorpiona. Nad ranem, o godzinie 5.11 Srebrny Glob przeniesie się do znaku Strzelca. Znak zmieni również szczodra i budząca w Nas ciepłe uczucia Wenus. Ta planeta o godzinie 6.26 przeniesie się ze znaku Panny do zarządzanego przez siebie znaku Wagi. Jaki jest horoskop dzienny na poniedziałek, 16 sierpnia 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Dzień rozpoczniemy, o dziwo, radośnie, w większości przypadków z optymizmem i nową, dobrą energią do działania. Będziemy aktywni i chętni do kontaktów z innymi.

  Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc znajduje się w znaku Skorpiona. Dzisiaj na niebie dojdzie do pierwszej kwadry Księżyca. Srebrny Glob ustawi się w kwadraturze ze Słońcem po godzinie 17.19. Dla obserwatorów z Ziemi widoczna będzie tylko wschodnia połowa naszego naturalnego satelity. Jaki jest horoskop dzienny na niedzielę, 15 sierpnia 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Pierwsza kwadra Księżyca w znaku Skorpiona zachęca do składania postanowień, afirmowania sobie celów i układania planów na wzbogacenie się. To ważny dzień na rodzinne rozmowy o podziale dóbr.

  Słońce przebywa w znaku Lwa, Srebrny Glob rozpocznie dzień w znaku Wagi, następnie o godzinie 2.01 Księżyc przejdzie do znaku Skorpiona. Na niebie oprócz tych układów pojawi się jeszcze kwinkunks pomiędzy Wenus a Jowiszem. Jaki jest horoskop dzienny na sobotę, 14 sierpnia 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Dzisiaj będziemy chcieli komuś coś udowodnić, być lepsi za wszelką cenę. Bardzo prawdopodobne, że przesadzimy z inwestycjami i zakupami. Musimy trzymać się za portfel.

  Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc znajduje się w znaku Wagi. Na niebie utworzy się wymagający kwinkunks pomiędzy Marsem przebywającym w znaku Panny, a Saturnem znajdującym się w znaku Wodnika. Dzień postawi przed Nami wyśrubowane wymagania i kilka trudnych zadań, których nie możemy odkładać na "po weekendzie", ponieważ w takim wypadku trudności znacznie urosną. Dzisiaj trzeba się sprężyć i zrobić swoje bez ociągania się. Poznaj horoskop dzienny na piątek, 13 sierpnia 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc znajduje się w znaku Wagi. Na niebie utworzy się pozytywny trygon pomiędzy Wenus przebywającą w znaku Panny i Plutonem rezydującym w znaku Koziorożca. Jaki jest horoskop dzienny na czwartek, 12 sierpnia 2021 r.? Dzisiaj będziemy mogli zrobić jakieś konstruktywne plany i pomyśleć o długofalowych zyskach. W szczególności dla przedstawicieli trygonu ziemi czyli Byków, Panien i Koziorożców dzisiejsza data niesie ze sobą szanse na odbudowanie finansów. Również sprawy partnerskie będą układać się po naszej myśli, a znajomości dzisiaj zawarte mogą cieszyć nawet przez wiele lat.

  Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc znajduje się w znaku Panny. Po godzinie 22:07 Srebrny Glob przejdzie do znaku Wagi. Środa, sama w sobie jest dniem przeznaczonym Merkuremu, ale dzisiaj ta najmniejsza planeta naszego Układu Słonecznego będzie wyjątkowo aktywna. Już o godzinie 3:19 Merkury utworzy opozycję z Jowiszem, co da możliwość szybkiego skorzystania z okazji do podróżowania. Zobacz, jaki jest horoskop dzienny na środę, 11 sierpnia 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  Na sierpniowym niebie możemy podziwiać Perseidy - czyli tak zwane "łzy świętego Wawrzyńca". Co roku o tej samej porze orbita Ziemi przecina się z "kosmicznym gruzem" który zostawił na swojej drodze ten obiekt, a spalające się w atmosferze resztki dają spektakularny widok. Maksimum aktywności roju przypada w tym roku w nocy z 12 na 13 sierpnia, ale może występować nawet tydzień po tej dacie. Łowy na "spadające gwiazdy" powinny być więc bardzo udane.

  Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Panny. Na niebie planeta gorących uczuć, która również przebywa w znaku Panny, ustawi się w opozycji z uduchowionym Neptunem, który rezyduje w znaku Ryb. Ten dzień będzie pełen przeczuć i niesamowitej intuicji. Warto zapamiętać dzisiejsze sny i działać bardziej instynktownie niż racjonalnie. Okaże się, że przeczucia, nawet nieprawdopodobne nas nie zmylą. Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku na wtorek, 10 sierpnia 2021 r.

  W ciągu najbliższych dni będziemy wdrażać w życie pomysły i inspiracje nabyte podczas weekendowego Nowiu Księżyca w znaku Lwa. Na niebie będzie sporo aktywności. To może być bardzo udany tydzień dla spraw miłosnych i partnerskich. Wenus w trygonie z Plutonem (12.08) sprzyja namiętnej atmosferze. Sprawdź horoskop tygodniowy od 9 do 15 sierpnia 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  Słońce znajduje się w znaku Lwa, Księżyc także rozpocznie dzień w znaku Lwa. O godzinie 16.55 Srebrny Glob przejdzie do znaku Panny. Jesteśmy tuż po Nowiu Księżyca i nasz naturalny satelita zacznie się odnawiać, a jego tarcza powoli zacznie być widoczna. Jaki jest horoskop dzienny na poniedziałek, 9 sierpnia 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Będziemy się jeszcze gryźć z tym, jakie decyzje podjęliśmy w weekend i rozważać wszystkie za i przeciw. Będziemy pełni wątpliwości, czy starczy sił na realizację marzeń. To chwilowe osłabienie.

  Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc również znajduje się w tej samej fazie zodiaku. Na niebie o godzinie 15:50 uściśli się Nów Księżyca w Lwie. Jaki jest horoskop dzienny na niedzielę, 8.08.2021r. dla wszystkich znaków zodiaku? Dzień będzie wypełniać przełomowa, silna energia, która natchnie Nas do szukania nowych dróg i nowych początków. Jednak zanim ustabilizuje się coś nowego, możemy być zdezorientowani i mieć poczucie, że gubimy się w chwilowym chaosie. Taką energię dezinformacji będzie wzmacniać dzisiejszy kwinkunks pomiędzy Merkurym, a Neptunem. Ostatecznie, po małych zawirowaniach możemy odszukać dawne marzenia i plany.

  Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc zaczyna dzień w znaku Raka, o godzinie 9.31 przejdzie do znaku Lwa. Niebawem po rozpoczęciu się dnia, na niebie uściśli się kwadratura Słońca i Urana (godzina 1.57). Jaki jest horoskop dzienny na sobotę, 7 sierpnia 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Dzień będzie upływać nam pod znakiem elektryzujących wiadomości, które zaskoczą w szczególności osoby urodzone w znaku Lwa, Wodnika i Byka. Będziemy również zmieniać taktykę i układać już nowe plany na najbliższy tydzień.

  Słońce znajduje się w znaku Lwa, Księżyc przebywa w znaku Raka. Jaki jest horoskop dzienny na piątek, 6 sierpnia 2021 r. dla wszystkich zna Przez cały dzień Srebrny Glob będzie się kurczył, a większość zodiaku będzie odczuwać dziwne napięcie emocjonalne oraz niepokój niewiadomego pochodzenia. To wpływ kwadratury Słońca i Urana, do której zostało dwadzieścia kilka godzin. Mogą pojawić się awarie sprzętu elektronicznego i kłopoty dużych elektrowni. Być może zostanie zaobserwowana duża aktywność na Słońcu, nie wykluczając burzy słonecznej.

  Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc przebywa w znaku Raka. Srebrny Glob wyraźnie zmniejsza się na niebie i dąży do Nowiu. Sprawdź horoskop na czwartek, 5 sierpnia 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Dzisiaj będziemy odrobinę bardziej wyciszeni niż wczoraj i przedwczoraj, ale być może taki stan będzie wynikiem braku sił. Możemy narzekać na niskie ciśnienie, senność i niechęć do jakiejkolwiek aktywności.

  Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc rozpocznie dzień w znaku Bliźniąt, ale późnym wieczorem po godzinie 23:16 przejdzie do znaku Raka. Sprawdź horoskop na środę, 4 sierpnia 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Dzień spędzimy pod wrażeniem kwadratury Merkurego i Urana, która sprawi, że będziemy czuli się zaskoczeni, zmuszeni do zmiany planów i elastycznego podejścia do wielu spraw. Dzisiaj układy na niebie będą przewracać ustalenia i plany do góry nogami. Przygotujmy się na niespodzianki.

  Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc przebywa w fazie Bliźniąt. Na niebie dojdzie do pozytywnego i konstruktywnego trygonu Wenus z Uranem. Planeta, która odpowiada za szczęście w miłości znajduje się w znaku Panny, natomiast inspirujący Uran przebywa w znaku Byka. To będzie dzień, w którym skupimy się na kwestiach finansowych i sprawach biznesowych. Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku na wtorek, 3 sierpnia 2021 r.

  Sierpień to miesiąc ujawniania naszych prawdziwych talentów. Na niebie panuje znak królewskiej fazy zodiaku, czyli Lwa. To czas odzyskiwania mocy i czerpania z życia pełnymi garściami. Będziemy chcieli celebrować ten czas i zapragniemy działać na pełnych obrotach. Oto horoskop miesięczny dla wszystkich znaków zodiaku na sierpień 2021 r.

  Słońce znajduje się w znaku Lwa, Księżyc przebywa w znaku Byka, aby następnie przejść do znaku Bliźniąt. Tydzień rozpoczniemy od poważnych tematów i skonfrontujemy się z ważnymi kwestiami, które ostatnio od siebie oddalaliśmy i o których istnieniu wolelibyśmy zapomnieć. Poznaj horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku na poniedziałek, 2 sierpnia 2021 r.