Horoskop dzienny na niedzielę, 23 czerwca 2024 r. dla Lwów, Panien, Wag, Skorpionów

Horoskop dzienny na niedzielę, 23 czerwca 2024 r
Źródło: Kinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Sprawdź horoskop dzienny na niedzielę, 23 czerwca dla Lwów, Panien, Wag, Skorpionów. Niedziela przyniesie nam czas na odpowiedzialność i stabilność w związkach. Pod wpływem malejącego Księżyca w znaku Koziorożca będziemy nadmiernie skupiać się na trudnościach i problemach, zamiast cieszyć tym co jest. 

Horoskop dzienny na niedzielę, 23 czerwca 2024 r. - Lew, Panna, Waga, Skorpion

Będą odbywać się ważne spotkania rodzinne, szczególnie z osobami ze starszego pokolenia.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Niedziela nie będzie dla ciebie zbyt przychylna, nadal działasz pod wpływem Pełni Księżyca w znaku Koziorożca, która czyni cię zbyt twardym i zbyt niedostępnym. Twoi bliscy mogą nie rozumieć dlaczego zachowujesz dystans i nie chcesz brać udziału w ich kłótniach lub rozterkach. Można powiedzieć, ze stajesz z boku i nie włączasz się w ogólny rozgardiasz, co będzie dla ciebie najlepszą opcją.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Dzisiaj możesz liczyć na dalszą przychylność nieba. Księżyc przebywa w przyjaznym ci, pokrewnym, ziemskim znaku Koziorożca i powoduje, że szukasz poukładania i planujesz sobie grafik na najbliższy czas. Ktoś cię odwiedzi lub ty odwiedzisz osobę, która miała na ciebie w przeszłości bardzo duży wpływ. Zbierze ci się na wspomnienia dotyczące dzieciństwa, możesz sporo myśleć o dziadkach lub całym drzewie rodowym.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Dzisiaj będziesz musiała Wago przełknąć gorycz jakiejś decyzji, która nie bardzo ci się podoba. Można powiedzieć, że Księżyc w znaku Koziorożca będzie wymuszał rygor, dyscyplinę i dystans. Ktoś się zachowuje bardzo formalnie i rozmawia z tobą w sposób, który stawia między wami barierę. Niestety wiesz, że tak być chwilowo musi i trzeba się tym ustaleniom podporządkować.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Przed tobą dobra, owocna i pracowita niedziela pełna konkretów. Możesz wybrać się z bliskimi na obejrzenie jakiegoś terenu lub pojechać w odwiedziny do starszego pokolenia. Aby pomóc im w podjęciu jakiś kroków. Możliwe również, że zajrzysz na nekropolię, aby dać znać, że pamiętasz o tych, którzy byli przed tobą w drzewie rodowym. To bardzo rodzinny czas.

Co szykują dla nas gwiazdy? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Śledź horoskop online i nie przegap najnowszych doniesień. W serwisie Dzień Dobry TVN znajdziesz też horoskopy tygodniowe.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Evheniia Vasylenko/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla
Materiał promocyjny

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla