Przed nami ważne astrologiczne zdarzenia. Sprawdź horoskop na Pełnię Księżyca w Koziorożcu i Noc Świętojańską

Pełnia Księżyca
Źródło: Dzień Dobry TVN
Egzotyczne pamiątki - których lepiej unikać?
Egzotyczne pamiątki - których lepiej unikać?
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Przed nami Truskawkowy, Różany, Miodowy lub jak kto woli Gorący Księżyc. Jak sama nazwa wskazuje, ta Pełnia Księżyca związana jest ze słodyczami, przyjemnościami i namiętnościami. Nic dziwnego, ponieważ wypada w terminie zbliżonym do Nocy Kupały i Nocy Świętojańskiej.

Czym się różnią? O tym przeczytasz tutaj.

W związku z kumulacją pozytywnych wpływów – najdłuższe dni w roku, Noc Kupały, Noc Świętojańska oraz bliskości Wenus i Merkurego do Słońca możemy spodziewać się mocnych, gorących, wręcz ekstremalnych emocji i intensywnych przeżyć.

Tradycyjnie czas przesilenia letniego związany jest z afirmacją miłości, związków i zaklinaniem powodzenia w uczuciach, nie inaczej będzie w tym roku. Większa część zodiaku postawi na spełnienie w parze z drugą połówką, a samotni przedstawiciele gwiezdnego zwierzyńca będą mogli wreszcie zakochać się z wzajemnością.

Kiedy wypada Miodowy Księżyc?

Pełnia Różanego/Miodowego Księżyca uściśli się nad ranem w sobotę (22.06) o godzinie 3.08, w pierwszym stopniu znaku Koziorożca, ale rozleje swój wpływ na kilka następnych dni z magiczną Nocą Świętojańską włącznie.

Co możemy uzyskać?

Pierwsza, letnia Pełnia Księżyca będzie odbywać się w znaku Koziorożca, co sprawi, że będziemy się mierzyć z tym, co zdarzyło się już kiedyś, czasem nawet w bardzo odległej przeszłości. Możemy doświadczać spotkań z osobami, z którymi mamy wrażenie, że łączy nas coś więcej, że znamy się nie od dzisiaj, a może nawet nie z tego życia.

Relacje zawiązywane pod wpływem Pełni Księżyca w znaku Koziorożca są zazwyczaj bardzo trwałe, solidne, stabilne jak również cieszą się długoletnim stażem, ponieważ nie są to związki przypadkowe, ale w większości karmiczne i oparte na tym, co łączyło już te osoby w odległych czasach.

Warto rozglądać się bacznie dookoła, ponieważ bardzo prawdopodobne, że gdzieś wokół krąży lub czeka prawdziwa miłość z przeznaczenia.

Prognoza na Pełnię Różanego Księżyca dla wszystkich znaków zodiaku

Najsilniej, najbardziej intensywnie odczują Różany Księżyc osoby urodzone w znaku Raka i Koziorożca. To dla was zakwitną prawdziwe kwiaty rosnące ze szczerego uczucia, ale pamiętajcie, że musicie docenić to, co macie.

Równie mocno, ale odrobinę boleśnie odbiorą nadchodzącą Pełnię Księżyca osoby urodzone w znaku Wagi i Barana. Dla was najbliższy Księżyc przygotował mocne emocje i ekstremalne doznania, ponieważ przekonacie się o tym, że każda róża ma kolce i prawdziwe uczucie bywa okupione jakimś poświęceniem.

Byki i Panny będą bardzo uradowane i usatysfakcjonowane prezentami przyniesionymi przez Pełnię Księżyca w Koziorożcu, ponieważ otrzymają solidne dowody uczucia i empatii.

Lwy i Strzelce mogą kręcić nosem na to, co wydarzy się pod wpływem Pełni Miodowego Księżyca, ponieważ nie wszystko pójdzie zgodnie z założeniami i ich oczekiwaniami.

Skorpiony i Ryby nie powinny mieć powodów do narzekań, ponieważ Pełnia w znaku Koziorożca doda im sił i energii oraz wiary we własne możliwości.

Poszkodowane i zmęczone mogą poczuć się Bliźnięta i Wodniki, które z powodu ziemskiej natury pierwszej, letniej Pełni Księżyca mogą mieć wrażenie, że są nieco pominięte, a reszta zodiaku bawi się w rytm muzyki, której nie lubią, bądź nie rozumieją.

Specjalny rytuał różany na przyciągnięcie do swojego życia słodyczy, miłości i satysfakcji

Można wykonywać od 20 do 24 czerwca, w szczególności w dzień Pełni Różanego Księżyca (22.06) oraz w Noc Świętojańską (23.06), własnoręcznie zerwane tej nocy róże ogrodowe będą przepełnione szczególną, magiczną siłą.

Rytuał różany

Przygotuj:

 • białą, różową i czerwoną różę
  • świeczkę, najlepiej z naturalnego wosku (może być biała, różowa lub czerwona)
   • olejek różany, najlepiej czysty z róży damasceńskiej (tak zwany olejek bułgarski) - jeżeli go nie posiadasz kup aromat różany zwykły, który możesz zmieszać z oliwą z oliwek, szpileczkę, bądź ostry rysik do pisania, mały kryształowy bądź szklany wazonik. świecznik, kamień (kryształ górski, kwarc różowy albo naturalny, czerwony koral), trzy łyżeczki miodu, białą karteczkę, czerwony flamaster albo długopis, małe pudełeczko po kremie albo malutki słoiczek z zakrętką, kadzidełko (może być na patyku).

    Nie zapomnij o swoim dobrym, szczerym i czystym nastawieniu do siebie, świata i istot które Cię otaczają. Teraz możesz zaczynać.

    Przygotuj sobie miejsce, w którym nikt nie będzie Ci przeszkadzać, w myślach poświęć to miejsce jako miejsce świętej przestrzeni. Zapal kadziło, oczyść nim przestrzeń i siebie. Pomódl się o opiekę swojego Anioła Stróża i poproś, aby wszystko to służyło Najwyższemu Dobru. W kryształowym wazoniku ustaw róże - białą, różową i czerwoną. Przed wazonem połóż oczyszczony wcześniej pod zimną wodą kamień (kwarc różowy, kryształ górski albo koral). Weź do ręki świecę, napisz na niej swoje inicjały i symbol swojego życzenia (jeżeli jest to szczęśliwa, wzajemna Miłość, niech będą to dwa złączone serca, jeżeli jest to dziecko napisz to na świecy, albo narysuj smoczek, może być to coś, co do Ciebie przemówi) namaść ją olejkiem różanym, albo przygotowanym wcześniej mazidłem z oliwy i aromatu różanego i wypowiedz na głos swoje życzenie. Pamiętaj, ma to być coś czego CHCESZ, a nie czego nie chcesz.

    Zapal świecę i ustaw ją naprzeciwko przygotowanego wazonika z różami i kamienia.

    Teraz weź przygotowany wcześniej mały słoiczek, pojemnik. Włóż do niego trzy łyżki miodu, zerwij po jednym płatku z każdej róży - biały, różowy i czerwony. Zamieszaj osiem razy. Następnie weź w ręce przygotowany, wybrany przez Ciebie minerał i poproś siły świata kamieni szlachetnych i minerałów o pomoc w spełnieniu twych pragnień. Włóż go do pojemnika z miodem i zamknij/zakręć wieczko.

    Pojemniczek postaw przed wazonem z różami i świecą.

    Świeca niech dopali się do końca a Ty napisz na kartce czerwonym flamastrem stan faktyczny jakiego sobie życzysz, tak jakby to już było, w stanie teraźniejszym.

    Karteczkę połóż pod pudełeczko z miodem.

    Podziękuj za uzdrowienie, które się dokonało i cud, którego doświadczysz. Pamiętaj ta święta przestrzeń ma służyć TYLKO Najwyższemu Dobru, zarówno Twojemu jak i innych istot.

    Po upłynięciu kilku godzin i całkowitym spaleniu świecy, zabierz pudełeczko z miodem i kartkę i włóż pod poduszkę. Śpij na tym co najmniej trzy noce. Po upływie tego czasu kartkę włóż do codziennej torebki, albo portfela i noś ze sobą, aż do spełnienia się Twego życzenia.

    Miód z pojemniczka powinieneś jeść codziennie już od następnego dnia, przez 14 dni po odrobinie, mówiąc sobie przy tym: "Zapraszam do mojego życia słodycz, radość i szczęście. Moje życie staje się słodkie jak miód'' - nie musisz jeść płatków róży, ale możesz, ponieważ są jadalne.

    Kamień, który zostanie po zjedzeniu miodu umyj i noś przy kartce z życzeniem.

    Pozostałości ze spalonej świecy najlepiej zakopać wieczorem pod krzakiem kwitnącej róży.

    To wszystko.

    Rytuał działa niezwykle silnie, proszę o rozwagę i dobre intencje w zastosowaniu go.

    Niech służy poprawie Waszego życia, dla dobra wszystkich istot i całej planety.

    Zobacz także:

    Autor: Astrolog Merkurja

    Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/ Doug Meek

    podziel się:

    Pozostałe wiadomości