Związki i seks

Fryzury intymne dla kobiet i mężczyzn - jak je wykonać i co musisz o nich wiedzieć?

Związki i seks

Aktualizacja:
krzaki między nogami

Fryzury intymne są coraz bardziej popularne wśród kobiet i mężczyzn. Istnieje wiele możliwości depilacji okolic intymnych. Poznaj przykładowe kształty i zobacz, jak je wykonać.

Męskie i damskie fryzury intymne są coraz bardziej powszechne. Dzięki nim można podnieść temperaturę w sypialni, a także poczuć się zmysłowo i komfortowo. Warto zaskoczyć swojego partnera i sprawić sobie odrobinę przyjemności. Fryzura intymna może być bardziej lub mniej fantazyjna.

Fryzury miejsc intymnych - jaki kształt wybrać?

Fryzury miejsc intymnych mogą mieć zróżnicowane kształty. Wszystko zależy od osobowości osoby, która się na nie decyduje. Fryzury intymne damskie w kształcie litery V, ze względu na ich szybkie wykonanie, są jednymi z najbardziej popularnych. A jakie są aktualnie modne fryzury intymne ? Fantazja nie zna granic, fryzury intymne dla kobiet przybierają wiele form, np. gwiazdki lub strzałki. Ciekawe wzory to także diament, motyl, kwiat lub wykrzyknik. Różnorodne rodzaje fryzur intymnych dają wiele możliwości do wyboru, a kiedy włoski odrosną - można postawić na coś zupełnie nowego.

Jeśli kobiety lubią proste rozwiązania, wtedy najlepsze fryzury intymne to takie, które można wykonać szybko w domu, np. trójkąt. Warto wiedzieć, że fryzury okolic intymnych to nie jest jedyna forma upiększania dolnych części ciała. Popularne staje się kolczykowanie oraz farbowanie włosów.

Zobacz także: Jak podniecić kobietę?

Męskie fryzury intymne - czy takie istnieją?

Coraz częściej kobiety zauważają u swoich partnerów fryzury intymne męskie . Oznacza to, że dbają oni o swoją higienę. Fryzura intymna męska ma też wpływ na pociąg seksualny i może pozytywnie zaskoczyć w łóżku . Przykłady fryzur intymnych męskich to podobnie jak u kobiet trójkąt lub kwadrat. Rzadziej decydują się oni na fantazyjne kształty. Męska fryzura intymna może być także zupełnie prosta, czyli przybrać formę paska poziomego lub pionowego.

Fryzury intymne dla mężczyzn są oznaką odwagi oraz wprowadzenia czegoś nowego do swojej sypialni i kontaktów z partnerką.

Fryzury intymne damskie - jak zrobić?

Aby uzyskać pożądany efekt fryzury w miejscach intymnych , trzeba odpowiednio wydepilować dolne części ciała. Jeśli fryzura jest wykonywana po raz pierwszy, najlepiej skorzystać z maszynki do golenia (ze względów higienicznych powinno się korzystać z jednorazówek). Metoda ta jest szybka, ale nietrwała - włoski prędko odrastają i są twarde. Zawsze do takiego zabiegu należy używać pianki lub kremu, aby zmiękczyć włoski. Najlepiej wykonać go po kąpieli w ciepłej wodzie, ponieważ wtedy skóra jest mniej wrażliwa. Po depilacji warto użyć kremu nawilżającego, aby nie pojawiły się krostki ani podrażnienie. Maszynkę należy przemyć ciepłą wodą i mydłem, a następnie wytrzeć do sucha, aby pozbyć się bakterii.

Efekt udanych fryzur intymnych można uzyskać także depilacją woskiem. W tym przypadku trzeba liczyć się z minimalnym bólem lub dyskomfortem, za to włoski odrastają dopiero po 2-4 tygodniach. Podczas depilacji woskiem nie podrażnia się skóry, a ciało staje się idealnie gładkie. Aby fryzura intymna damska wyglądała estetycznie, na depilację należy się wybrać, kiedy włoski będą miały około jednego centymetra długości.

Depilacja laserowa - jak zrobić fryzurę intymną?

Aby fryzury intymne kobiet i mężczyzn były bardziej spektakularne, a efekt trwały, można wykonać depilację laserową. Profesjonaliści w salonach dobiorą odpowiednią częstotliwość zabiegów. Tego typu depilacja jest przeznaczona nie tylko dla kobiet. W ten sposób można wykonać także fryzury męskie. To najtrwalsza metoda depilacji, po zabiegach w profesjonalnym salonie kosmetycznym w odpowiednich odstępach czasu, włosy nie odrastają. Jest to bezbolesne i zupełnie bezpieczne.

Jedną z form depilacji jest brazylijska fryzura intymna , czyli ogolenie tej sfery w całości. Kobiety dzięki temu mogą poczuć się zupełnie komfortowo. Fryzura intymna brazylijska często jest wybierana ze względu na higienę oraz pełną swobodę. Zwiększa też doznania zmysłowe.

Zobacz także: Otwarty związek – czy to w ogóle ma szansę się udać?

Fryzury intymne - jak zrobić pasek?

Jeśli chcesz wykonać fryzury intymne - paseczek, możesz zrobić to w warunkach domowych przy pomocy maszynki do golenia. Idealnie równy pasek uzyskasz, przeciągając pewnym ruchem w pionie lub poziomie aż do linii majtek. Na początku lepiej zrobić pasek szeroki, aby w razie nierówności móc go poprawić. Jeśli będziesz mieć wprawę, nawet cienki pasek okaże się łatwy i szybki do zrobienia. Do fryzur intymnych istnieją także specjalne szablony, dzięki którym łatwiej uzyskać odpowiedni kształt.

Podczas golenia maszynką możesz wykonać inne fryzury intymne - pasek podwójny, trójkąt czy kwadrat .

Fryzury intymne w wykonaniu specjalistów

Zabiegi wykonywane przez salon fryzur intymnych to wybór specjalistów, którzy indywidualnie podchodzą do tematu. Jeśli pozwolimy im na odrobinę fantazji - dzięki takiej wizycie możemy polepszyć swoje samopoczucie. Styliści na pewno pokażą przykłady fryzur intymnych , które za każdym razem mogą się od siebie różnić. Fryzury damskie intymne wykonane przez profesjonalistów to pewność, że skóra nie będzie podrażniona, a efekt zadowoli nawet najbardziej wymagające kobiety. Styliści rzadziej wykonują fryzury miejsc intymnych mężczyzn, głównie dlatego, że kobiety są w tej kwestii bardziej odważne.

Jaki wpływ mają kobiece fryzury intymne?

Jeśli zdecydujemy się na fryzurę, miejsca intymne będą wyglądały na zadbane i estetyczne. Osoba, która wybiera najmodniejsze fryzury intymne, chce wprowadzić do sypialni odrobinę świeżości i innowacyjności, bo choć sama depilacja różnych części ciała stała się codziennością, wybór fryzury w miejscach intymnych jest mniej spotykanym akcentem.

Kobiety często zastanawiają się, jakie fryzury intymne lubią mężczyźni . Wszystko zależy od partnerów i ich upodobań, ale na pewno znajdą się tacy, dla których nawet najprostsza fryzura intymna - pasek pojedynczy lub podwójny - stanie się podniecająca.

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości