Nazwij karalucha imieniem swojego ex. Walentynkowy pomysł brytyjskiego zoo

Autor:
Teofila
Siewko
Źródło:
eska/npr
Karaluch

Nie dla każdego walentynki to czas miłości i szczęścia. Bywa, że złamane serce jest powodem wielu zmartwień i smutków. Naprzeciw tym uczuciom wyszło zoo w hrabstwie Kent w Wielkiej Brytanii. Z okazji święta miłości można nazwać karalucha imieniem swojego byłego.

Karaluch z imieniem byłego

W walentynki jedno z brytyjskich zoo, Hemsley Conservation Centre, pomyślało o wszystkich, także o tych, których złamane serce nie zostało jeszcze uleczone. Można w nim nazwać karalucha na cześć swojego byłego. Z jednej strony można się odwdzięczyć, a z drugiej zrobić coś dobrego, ponieważ pieniądze za wykupienie tej usługi przeznaczane jest na projekty związane z rozwojem ogrodu.

Miłość

 Niezwykła historia miłości Kariny i Adam Baldychów
Niezwykła historia miłości Kariny i Adam BaldychówDzień Dobry TVN
wideo 2/6

Oprócz możliwości nazwania tego nielubianego zwierzęcia dostaje się również certyfikat, na którym znajduje się informacja: "Nazwałem karalucha w Centrum Ochrony Hemsley w niezbyt kochającej pamięci mojego bezwartościowego byłego".

Brytyjskie zoo i jego nietypowa akcja walentynkowa

Akcję zorganizowano po raz pierwszy 11 lat temu, czyli w 2011 roku. Od tego czasu co roku, 14 lutego, za drobną opłatą można nazwać karalucha wybranym imieniem. Cała procedura kosztuje zaledwie 1,5 funta.

Nie jest to jedyne miejsce, gdzie można nadać imię temu nie tak szlachetnemu zwierzęciu. Również w Stanach Zjednoczonych, w zoo w Bronksie jest taka opcja. Jednak tam kosztuje to aż 15 dolarów. 

Zobacz także:

Autor:Teofila Siewko

Źródło: eska/npr

Źródło zdjęcia głównego: lamyai/Getty Images

Pozostałe wiadomości