W wieku 17 lat została milionerką. Dziś żałuje udziału w loterii. "Nikomu tego nie życzę"

Autor:
Nastazja
Bloch
Źródło:
kobieta.wp.pl
Laluna Unique o operacjach plastycznych
Laluna Unique o operacjach plastycznych
wideo 2/3

Podobno pieniądze szczęścia nie dają. Potrafią jednak całkowicie zmienić nasze życie, a wręcz wywrócić je do góry nogami. Doświadczyła tego Jane Park, która w wieku 17 lat wygrała milion funtów na loterii Euromillions. Sposób, w jaki zainwestowała nagrodę, mógł zakończyć się tragedią.

Wielka wygrana – zmiana poziomu życia

Loterie z dnia na dzień potrafią zmienić dotychczasowe życie. W 2013 roku zaledwie 17-letnia Jane Park wygrała milion funtów. Od tego czasu Brytyjka zaczęła spełniać swoje marzenia. Pierwszym, naturalnym odruchem było porzucenie nisko płatnej pracy, a następnie zarezerwowanie 2-miesięcznych wakacji na Majorce.

Młoda milionerka na tym nie poprzestała. Pieniądze zainwestowała w dwa domy, samochody, dobra luksusowe, a także upatrzonego psa rasy chihuahua. Pozostałe "oszczędności" przeznaczyła na poprawę wyglądu. Niestety w jej mniemaniu jedna operacja plastyczna była niewystarczająca.

Inwestycja w siebie

Szczęście, które uśmiechnęło się do młodej dziewczyny, pozwoliło jej na ponadprzeciętne wydatki. Jane zdecydowała się na poprawienie mankamentów urody, które od lat były jej kompleksem. Jak donosi "The Sun", milionerka wydała około 50 tys. funtów (ok. 250 tys. zł) na powiększanie piersi, uniesienie pośladków, liposukcję, licówki dentystyczne, botoks, powiększanie ust i wypełniacze.

Nie obyło się jednak bez pooperacyjnych problemów. W 2017 roku młoda Brytyjka udała się do Turcji na lifting pośladków. Zabieg zakończył się walką o życie i podejrzeniem sepsy. Ostatecznie Jane spędziła miesiąc w szpitalu z posocznicą.

Dziesięć lat po wygranej Jane pojawiła się w amerykańskim programie "The Curse of the Lottery" (tłum. "Klątwa loterii"). Jak wyznała - pieniądze sprawiły, że poczuła się nieszczęśliwa. Brytyjka zdradziła, że tuż po wygranej była prześladowana i otrzymywała groźby śmierci. Kobieta po latach zupełnie inaczej podchodzi to kwestii wygranej. Choć pieniądze pozwoliły jej spełnić marzenia i posmakować życia na "wysokim" poziomie, z perspektywy czasu widzi, ile złego wyrządziły i dodaje, że "nikomu tego nie życzy".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło: kobieta.wp.pl

Źródło zdjęcia głównego: Moment RF

Pozostałe wiadomości