loteria

  loteria

  Kreatywność oszustów nie zna granic. "Na wnuczka", "na pracownika banku", "na amerykańskiego żołnierza", "na leczenie Clinta Eastwooda" - to tylko niektóre z metod, jakimi próbują wyłudzić pieniądze. Najnowszym ich sposobem są telefony dotyczące loterii szczepionkowej i wygranej w postaci leków. Sprawdź, jak się nie dać nabrać.

  Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 rozpoczął się w 1 kwietnia i potrwa do 30 września. Nadal wiele osób nie wzięło w nim udziału, choć jest obowiązkowy dla wszystkich mieszkańców Polski. Odmowa grozi karą grzywny, natomiast za udział jest szansa na nagrody w loterii. Można się było do niej rejestrować do środy 7 lipca. Co można wygrać?

  Pierwsze tygodniowe losowanie nagród dla osób zarejestrowanych w Loterii Narodowego Programu Szczepień odbędzie się w środę, 14 lipca 2021 r. W tym miesiącu czekają nas jeszcze dwa, po cztery w sierpniu i wrześniu oraz jedno w październiku. Loteria dla zaszczepionych przeciwko COVID-19 wystartowała 1 lipca. Rząd organizuje ją przy wsparciu Totalizatora Sportowego, który przeznaczył na nagrody ponad 14 mln. Zobacz, co można wygrać.

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pani Beaty z Krakowa, która wygrała 1.300 złotych. Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro do wygrania 25 760 zł!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pani Agnieszki z miejscowości Brzeszcze, która wygrała 1.700 złotych. Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w loterii 13.000 złotych!!!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pani Zuzanny ze Szczecinka, która wygrała 1.500 złotych. Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w loterii 12.000 złotych!!!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pani Elżbieta z Łodzi, która wygrała 24.000 złotych. Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w loterii 10.000 złotych!!!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pani Czesławy z Gryfina, która wygrała 1.300 złotych. Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w loterii aż 24.000 złotych!!!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pani Marioli z Jeżyk, która wygrała 1.400 złotych. Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w loterii aż 22.800 złotych!!!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pani Ewy z Puław, która wygrała 1.800 złotych. Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w loterii aż 19.700 złotych!!!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pani Anna z Połajewa, która wygrała 1.200 złotych. Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w loterii aż 17.000 złotych!!!

  W trakcie dzisiejszego programu podczas wyłaniania laureata nagrody w loterii połączenie zostało zerwane. Zgodnie z regulaminem powinno zostać ponownie nawiązane na antenie, jednak ze względu na zakończenie programu cała procedura wyłaniania laureata musiała zostać zakończona poza anteną. Ponowna próba nawiązania połączenia z Panią Agnieszką z Warszawy była udana. Pani wybrała szufladkę z numerem 3 i wygrała nagrodę w kwocie 1.800 zł. Gratulujemy! Aktualna kwota kumulacji to 13.700 zł i można już o nią grać. Losowanie jutro ok. 10:00. Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pani Pauliny z Dębna, która wygrała 2.500 złotych. Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w loterii aż 11.000 złotych!!!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pani Marty z Pruszkowa, która wygrała 2.000 złotych! Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w loterii aż 9.000 złotych!!!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pani Joanny z Białej Podlaskiej, która wygrała 1.300 złotych! Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w loterii aż 7.500 złotych!!!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pana Adama ze Słubic, który wygrał 11.900 złotych! Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w loterii 5.000 złotych!!!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pani Halina G-K z Zakopanego, która wygrała 1.700 złotych! Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w loterii 11.900 złotych!!!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pani Marioli K. z Malborka, która wygrała 1.400 złotych! Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w loterii 11.100 złotych!!!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pani Ewy z Wołomina, która wygrała 22.140 złotych! Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w loterii 10.000 złotych!!!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pani Danuty z Pisarzowic, która wygrała 1.000 złotych. Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w loterii - uwaga - aż 22.140 złotych!!!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pani Anny z Czystochlebia, która wygrała 2.000 złotych. Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w loterii - uwaga - aż 20.640 złotych!!!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pani Marzeny z Warszawy, która wygrała 1.700 złotych. Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w loterii - uwaga - aż 20.140 złotych!!!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pani Mirosławy ze Starej Kiszewy, która wygrała 1.000 złotych. Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w naszej loterii - uwaga - aż 19.340 złotych!!!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pani Barbary z Sokołowa Podlaskiego, która wygrała 1.300 złotych. Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w naszej loterii aż 17.840 złotych!!!