Styl życia

Uderzające podobieństwo matki i córki. Reprezentują inne pokolenia, a wyglądają niemal identycznie

Styl życia

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
stylzycia.radiozet.pl, TikTok
Matka i córka spacerujące po plaży.

Niespotykane podobieństwo siedemnastoletniej Tatiany i jej mamy stało się nie lada sensacją w sieci. Kobiety wyglądają jak bliźniaczki, mimo dzielącej je różnicy wieku. Jak na ich widok reagują internauci?

Zostały gwiazdami TikToka, bo wyglądają jak siostry

Dzieci często upodabniają się do swoich rodziców. Odziedziczają po nich rysy twarzy, kolor oczu czy inne cechy wyglądu. Zdarza się, że trudno jest rozróżnić matkę od córki. Z takim problemem mierzą się internauci, którzy odwiedzają profil siedemnastoletniej Tatiany na TikToku.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Użytkowniczka modnej aplikacji regularnie publikuje nagrania wideo, obok których trudno jest przejść obojętnie. Wszystko to za sprawą uderzającego podobieństwa, jakie łączy ją z 45-letnią rodzicielką.

- Kiedy ty i twoja mama jesteście jak ta sama osoba w dwóch różnych wydaniach - napisała nastolatka pod jednym z filmików.

Uderzające podobieństwo matki i córki

Internauci nie mogą wyjść z podziwu nad podobieństwem obu pań. Nie lada sensacją jest dla nich także wyjątkowa uroda 45-letniej mamy Tatiany. Świadczą o tym liczne komentarze, które znalazły swoje miejsce pod filmikami, jak również rosnąca popularność profilu nastolatki.

- "Nie ma mowy, że ona jest twoją mamą, wyglądacie jak bliźniaczki", "Obie jesteście przepiękne", "Jej mama jest oszałamiająca", "Jesteście siostrami?" - czytamy pełne uznania słowa użytkowników TikToka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: stylzycia.radiozet.pl, TikTok

Źródło zdjęcia głównego: Karan Kapoor/Getty Images/TikTok

Pozostałe wiadomości