Styl życia

Jak stworzyć dekoracje z ręczników? "Można próbować robić różne zwierzaki"

Styl życia

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Ręcznikowe zoo w twoim domu
Ręcznikowe zoo w twoim domu Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Łabędzie, koty, misie, słonie czy renifery to zaledwie część zwierząt, które z łatwością można wyczarować z odpowiednio złożonych ręczników. Nieszablonowe dekoracje kojarzą się przede wszystkim z pokojami hotelowymi, ale ich urok warto docenić także w trakcie poszukiwania pomysłu na prezent czy planowania zabawy z dzieckiem. W Dzień Dobry TVN przekonywały o tym ekspertki ds. tekstyliów, Agnieszka Skwarło i Agnieszka Janiczek.

Sztuka składania ręczników - dlaczego warto ją opanować?

Z ręczników można wyczarować niemal wszystko. Uformowane z nich figurki to niezastąpiona ozdoba sypialni czy łazienki, ale także świetna propozycja na prezent. Niekwestionowane korzyści przynosi też sam proces tworzenia nietuzinkowych dekoracji. Zdaniem Agnieszki Skwarło i Agnieszki Janiczek, z powodzeniem może on stanowić formę rozrywki dla rodziców i ich pociech.

- Można próbować robić różne zwierzaki - zapewniła jedna z ekspertek w Dzień Dobry TVN.

Jak zrobić figurki z ręczników?

Sztukę składania ręczników z łatwością opanować mogą zarówno dorośli, jak i dzieci. Uformowanie misia, kota, łabędzia, renifera czy słonia zajmuje zaledwie kilka minut. Wystarczy zaopatrzyć się w ręcznik oraz stosowne akcesoria w postaci gumek recepturek, wstążek, pomponów i plastikowych oczu.

Jak własnoręcznie stworzyć wyjątkową ozdobę? Odpowiedź znajdziesz w naszym wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości