Panna młoda zaskoczyła męża zmysłową niespodzianką na weselu. "Babcia dostałaby zawału"

Panna młoda
Niespodzianka panny młodej
Źródło: Julia Jones / EyeEm / Getty Images
Panna młoda postanowiła zrobić niespodziankę mężowi na weselu i przygotowała dla niego wyjątkowo zmysłowy taniec. Nagranie szybko stało się hitem na TikToku. Niestety nie wszystkim internautom spodobała się ta koncepcja.

Zaskakująca niespodzianka panny młodej

TikTok to platforma, na której z pewnością nie brakuje rozrywki. Znajdziemy tam krótkie nagrania szybko zdobywające międzynarodową popularność. Niektóre z nich docierają nawet do kilku milionów widzów. Wśród nich często przewijają się filmiki o tematyce ślubnej.

Ślub i wesele

Źródło: Dzień Dobry TVN
Im droższe wesele, tym pewniejszy rozwód?
Im droższe wesele, tym pewniejszy rozwód?
Najmodniejsze suknie ślubne na 2022 rok
Najmodniejsze suknie ślubne na 2022 rok
Tworzy najlepsze filmy ślubne na świecie
Tworzy najlepsze filmy ślubne na świecie
Florystyka ślubna – trendu na 2022 rok
Florystyka ślubna – trendu na 2022 rok
Piękne i niedrogie suknie ślubne z sieciówek
Piękne i niedrogie suknie ślubne z sieciówek
Najstarszy film z wesela
Najstarszy film z wesela
Stroje regionalne na wesele?
Stroje regionalne na wesele?
Wzięli ślub pierwszego dnia wojny
Wzięli ślub pierwszego dnia wojny

Jednym z tego typu nagrania jest TikTok udostępniony na profilu @maribelmorianog. Uwieczniono na nim dość odważną niespodziankę przygotowaną przez pannę młodą dla swojego męża. Kobieta zdecydowała się zaprezentować przy gościach weselny dość zmysłowy i odważny taniec.

Zmysłowy taniec panny młodej na weselu

Panna młoda ma na sobie bieliźniane, białe body, podwiązkę i wysokie szpilki. Po chwili dołączają do niej dwie, identycznie ubrane koleżanki, które wtórują jej w tańcu. Nagranie zrobiło prawdziwą furorę w sieci. Do tej pory na TikToku obejrzało je ponad 4,6 miliona użytkowników.

@maribelmorianog Quereis ver que paso después del baile de las chicas? #dance #wedding #foryou #parti #love #husbandwife #dancers #women #fyp #happy@judithendje @saandraflor ♬ sonido original - Maribel

Niestety nie wszystkim spodobała się inicjatywa kobiety. W komentarzach pod filmem rozpoczęła się naprawdę gorąca dyskusja. Wielu internautów twierdzi, że tego typu występy nie są odpowiednie na tak uroczystą ceremonię, jaką jest ślub, czy wesele. - Lepiej to tak w nocy po ślubie dla męża samego, Moja babcia by zawału dostała - czytamy pod postem.

Pojawiły się jednak głosy broniące Mirabel. - Jej ślub jej wesele jej sprawa, zrobiła mega show i mąż widać zadowolony, Mega zmysłowo i mi się to podoba, Dlatego na wesele nie powinno się brać dzieci, super - komentowali zachwyceni obserwatorzy.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło: TikTok

Źródło zdjęcia głównego: Julia Jones / EyeEm / Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości