Co tydzień oświadcza się żonie chorej na Alzheimera. Pełne czułości nagranie chwyta za serce

starsza para, emeryci, seniorzy
Seniorzy
Źródło: Sofia Shultz/Pixabay
Kobieta chora na Alzheimera ma coraz większe problemy z normalnym funkcjonowaniem. Nie pamięta nawet, że 45 lat temu wzięła ślub, a wybranek był miłością jej życia. Mąż chce, by nadal czuła się kochana, dlatego regularnie prosi żonę o rękę. Wzruszający filmik, który pokazuje bezgraniczne uczucie starszej pary, zachwycił miliony internautów.

Mąż co tydzień oświadcza się żonie chorej na Alzheimera

Katy Kat na TikToku obserwuje ponad milion osób. Influencerka postanowiła wykorzystać swoje zasięgi, by pokazać bezgraniczną miłość starszej pary. Małżeństwo jest razem wiele lat, mimo przeciwności losu i choroby, która dotknęła jedno z nich. Kobieta cierpi na Alzheimera. Mąż co tydzień we wzruszający sposób wyznaje jej uczucie, by nigdy nie zapomniała, jak bardzo ją kocha.

Na opublikowanym na TikToku filmiku widać, jak starszy mężczyzna przygotowuje się do tego, by kolejny raz poprosić żonę o rękę i ubiera się w odświętną koszulę. W tym czasie jego żona siedzi na fotelu i głaszcze kota, który znajduje się na jej kolanach. Wydaje się spokojna, nieświadoma tego, co za chwilę ma się wydarzyć.

Chora na Alzheimera kobieta przyjmuje oświadczyny męża

Mąż czule zerka na żonę, a po chwili klęka, by wręczając jej pierścionek, poprosić o rękę. Zaskoczona na początku kobieta po chwili zaczyna płakać ze wzruszenia. Autorka w opisie nagrania wyjaśnia, że starsza pani z powodu choroby nie pamięta, że jest mężatką . Oświadczyny sprawiają jednak, że znów czuje ogromną miłość i zaczyna przypominać sobie wspólnie spędzony czas.

Kobieta przytula się do ukochanego, bo "przypomina sobie, jak się czuła w jego towarzystwie". Para całuje się z serdecznością.

- Prawdziwa miłość zawsze znajdzie drogę - zaznacza Katy Kat na końcu filmu.

Film stał się hitem TikToka

Krótki film bardzo spodobał się użytkownikom TikToka. Jak dotąd uzyskał ponad 10 mln odtworzeń i ponad 32 tys. komentarzy. Pod postem nie brakuje zachwytów - zarówno nad projektem Katy Kat, jak i wzruszającym gestem mężczyzny.

Użytkownicy aplikacji jednogłośnie stwierdzili, że mąż, który oświadcza się co tydzień chorej żonie, jest dowodem na to, że prawdziwa i bezinteresowna miłość nadal istnieje. Bohaterka spogląda na odświętnie ubranego mężczyznę i ze łzami w oczach mówi: "Jesteś moim mężem". Wówczas Alzheimer przegrywa z uczuciem.

Alzheimer – choroba całej rodziny. Zobacz wideo:

Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor: Luiza Bebłot

Źródło: styl.pl

Źródło zdjęcia głównego: Sofia Shultz/Pixabay

podziel się:

Pozostałe wiadomości