Styl życia

W gimnazjum marzyła, by wyjechać do Stanów Zjednoczonych. Dziś stylizuje w Miami światowe gwiazdy

Styl życia

Autor:
Nastazja
Bloch
Reporter:
Aleksandra Rogowska-Lichnerowicz
Amerykański sen o wielkiej modzie
Amerykański sen o wielkiej modzie Dzień Dobry TVN
wideo 2/14

Katarzyna Johnson o karierze w branży modowej myślała od zawsze, jednak nikt nie brał jej marzeń na poważnie. Pewnego dnia postanowiła zaryzykować, postawiła wszystko na jedną kartę i wyleciała do Miami. Tam dostała od życia wielką szansę. Teraz pracuje z gwiazdami światowego formatu, a jej stylizacje można oglądać w takich magazynach jak Miami Vibes, Harper's Bazaar, a nawet we włoskiej wersji Vogue'a. 

Katarzyna Johnson – spełnienie amerykańskiego snu

Katarzyna od dziecka marzyła o Ameryce. Pomysł wyjazdu za ocean pojawił się już w gimnazjum. Od tamtej pory stylistka wiedziała, że to będzie jej miejsce na ziemi.

Porady stylistki

Ubierz się jak gwiazda filmowa
Ubierz się jak gwiazda filmowaDzień Dobry TVN
wideo 2/3

- Chorowałam na Stany, marzyły mi się, zawsze chciałam tu przyjechać i udało się dostać. Kiedy przeprowadziłam się do Miami, zaczęłam pracować jako stażystka dla jednej z agencji modelek. Po 3 miesiącach wypełniania dokumentów i robienia zdjęć modelkom, pewnego dnia ktoś z agencji zapytał, czy nie chce jechać na sesję, bo brakuje stylisty. Wtedy czułam, że to moje 5 minut. Zrobiłam tę sesję, w agencji bardzo się spodobały moje zdjęcia. Pojawiło się portfolio i tak zaczęły pojawiać się płatne propozycje. Uważam jednak, że swojemu szczęściu trzeba pomóc – opowiada Katarzyna.

Katarzyna Johnson – Polka stylizuje światowe gwiazdy

Katarzyna na swoim koncie ma wiele sukcesów. Polka stylizowała w Miami gwiazdy, takie jak wokalistka Savannah Cristina, pisarka i modelka Elizabeth Pipko, czy modelka Anna Maria Olbrycht. Oprócz tego przygotowuje także wielkie kampanie modowe.

- Na początku tego roku miałam przyjemność pracować ze światową marką sportową, ale też robię kampanie dla lokalnych marek. Jakie jest moje największe marzenie? Jeżeli chodzi o Miami, to chciałbym stylizować Annę Kurnikową i Jennifer Lopez, a jeśli chodzi o polskie podwórko to Igę Świątek oraz chciałabym pracować z Anią Rubik

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Reporter: Aleksandra Rogowska-Lichnerowicz

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości