Kasia Jaroszyńska i jej życiowa metamorfoza. "Pięć lat temu byłam zupełnie inna"

Autor:
Karolina
Kalatzi
Reporter:
Karolina Kalatzi
Kasia Jaroszyńska z ważnym przesłaniem dla kobiet

Kasia Jaroszyńska jest znana widowni jako poszukiwaczka ciekawych mieszkań. Na co dzień daje się poznać jako uśmiechnięta i pewna siebie kobieta. W rozmowie z dziennikarką serwisu dziendobry.tvn.pl, Karoliną Kalatzi, opowiedziała o niełatwej drodze, którą musiała pokonać, by w pełni cieszyć się życiem.

Kasia Jaroszyńska - praca i rodzina

Katarzyna Jaroszyńska to niewątpliwie jedna z najbardziej pogodnych dziennikarek telewizyjnych. Publiczność ceni ją nie tylko za pozytywną energię, ale również za fascynujące tematy, które porusza w swojej pracy zawodowej. Z powodzeniem łączy miłość do znajdywania nieoczywistych miejsc, które prezentuje widzom Dzień Dobry TVN, z wychowywaniem kilkuletniej córki, Jaśminy.

Intymne rozmowy na dziendobry.tvn.pl

Ewa Zawada o presji, marzeniach i zaburzeniach lękowych
Ewa Zawada o presji, marzeniach i zaburzeniach lękowych
wideo 2/19

Kasia Jaroszyńska o zmianach w życiu

Widzowie mogą ją poznać jako energiczną, pewną siebie i konsekwentną kobietę, która nie boi się żadnej pracy. Niestraszna jej stolarka czy malowanie ścian. Dla niej liczy się efekt końcowy.

Kasia, w rozmowie z Karoliną Kalatzi, wyznała, że bardzo się zmieniła na przestrzeni lat.

- Przeszłam ogromną drogę i jeszcze pięć lat temu byłam zupełnie inną Kasią niż dzisiaj jestem. Bardzo wiele pracy włożyłam w to, żeby docenić siebie. Żeby przestać siebie ganić, żeby mówić sobie miłe rzeczy, zobaczyć jakie mam dobre strony, ale też uświadomić sobie też te słabe, bo każdy z nas je ma (...). Bardzo dużo pracy włożyłam w to, żeby wstać rano, spojrzeć w lustro i sobie powiedzieć: "jest ok, naprawdę jest ok - dajesz radę i dasz radę".

Taka postawa może stać się inspiracją dla wielu fanów Kasi. Wszyscy przecież doskonale wiemy, jak trudne jest zaakceptowanie własnych słabości. Dziennikarka i jej pozytywna energia to najlepszy dowód na to, że powinniśmy podchodzić do siebie z większym zrozumieniem.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Karolina Kalatzi

Reporter: Karolina Kalatzi

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości