Styl życia

Kasia Borowicz, była Miss Polonia o nowym życiu na Bliskim Wschodzie: "Zrobiłam kawał dobrej roboty z niczego"

Styl życia

Aktualizacja:

Katarzyna Borowicz popularność zdobyła dzięki udziałowi w konkursach piękności. Może się pochwalić tytułami Miss Polonia 2004 oraz trzeciej Wicemiss World. Czym zajmuje się dzisiaj?

Katarzyna Borowicz - jak zmieniło się jej życie?

Po zakończeniu kariery modelki Kasia przeniosła się do Mediolanu, gdzie przez lata współpracowała z jedną z włoskich telewizji. W Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z nią w 2016 roku. Wtedy była w trakcie rozwodu i zaczynała na nowo układać sobie życie. Co się zmieniło od tamtego czasu?

- Pod koniec 2016 roku byłam jeszcze we Włoszech. Tam poznałam swojego obecnego męża, dzięki któremu na nowo zaczęłam mocno stąpać po ziemi. Los chciał, że dostał propozycję pracy w Arabii Saudyjskiej. Przez dwa lata żyliśmy w rozłące. Na szczęście dostał propozycję przeniesienia się do Abu-Dhabi. Wtedy uznaliśmy, że to czas, kiedy musimy w końcu ze sobą zamieszkać. Bez zastanowienia spakowałam dziesięć lat swojego życia i pojechałam do niego - wspominała Kasia Borowicz w rozmowie z naszym reporterem Piotrem Wojtasikiem.

Przeprowadzka na Bliski Wschód skłoniła zakochanych do tego, aby zalegalizować związek.

- Nie będąc małżeństwem nie moglibyśmy ze sobą zamieszkać ani trzymać się ręce. Groziłoby to deportacją lub mandatem. Dlatego zdecydowaliśmy się na ślub - opowiadała była modelka.

Owocem tego związku jest mała Stella, która przyszła na świat kilka miesięcy temu.

Katarzyna Borowicz - czym zajmuje się dzisiaj?

Przeprowadzka na Bliski Wschód oznaczała dla Kasi rezygnację z pracy dla włoskiej telewizji. Jak sobie poradziła w nowym miejscu? Czym zajmuje się teraz?

- Próbowałam znaleźć pracę w jakiejś agencji PR, która jest związana z modą, ale niestety nic z tego nie wyszło. Później trafiłam do nieruchomości. Któregoś dnia wyciągnęłam w biurze swoją szczotkę. Jedna z koleżanek się nią zachwyciła. Ponieważ sprzedawałam je przez 10 lat we Włoszech, postanowiłam je zamówić. Rozeszły się na pniu. To właśnie ich sprzedaż jest moim głównym zajęciem - mówiła Kasia.

W tej chwili jest to najbardziej rozpoznawalna szczotka w całych Emiratach i na Bliskim Wschodzie.

- Zrobiłam kawał dobrej roboty z niczego - dodała ze śmiechem Miss Polonia 2004.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Anita Werner udostępniła zdjęcie sprzed 20 lat. Fani: "Z trudem, ale poznajemy"

Maja Hirsch odnosi się do plotki o jej związku z Jackiem Braciakiem. "Dzwonili do mnie znajomi z pytaniami"

Gwiazda TVN-u walczy o lepsze jutro. Zeszły rok był dla niej serią życiowych dramatów

Autor: Katarzyna Oleksik

Reporter: Piotr Wojtasik

Pozostałe wiadomości