Styl życia

Kandydatki do tytułu Miss Polonia 2020. Kiedy poznamy nową reprezentantkę naszego kraju?

Styl życia

Aktualizacja:

Trwają przygotowania do konkursu Miss Polonia 2020. W tym roku spośród 200 dziewczyn drogą castingów i eliminacji do ścisłego finału trafiło zaledwie 20. Na zgrupowaniu pojawił się Mateusz Hładki, który porozmawiał z kandydatkami. Co skłoniło je do wysłania konkursowego zgłoszenia?

Miss Polonia 2020

W tym roku organizatorzy konkursu Miss Polonia 2020 zostali postawieni przed trudnym wyzwaniem. Mimo wielu obostrzeń ostatecznie udało się przeprowadzić castingi online, spośród których wyłoniono 20 dziewczyn. Obecnie kandydatki przebywają na zgrupowaniu w Warszawie, gdzie uczą się chodzić i prezentować. Co skłoniło je do wzięcia udziału najstarszym konkursie piękności?

Jestem osobą, która lubi wyzwania. Jest to dla mnie nowe doświadczenie, a przede wszystkim zdobywanie nowych umiejętności. Pokonujemy bariery, o których wcześniej nie wiedziałyśmy i jest to bardzo fajna przygoda

– powiedziała Natalia Kryglewska.

Jak w dobie pandemii wyglądały eliminacje do konkursu? Dziewczyn przyznały, że w tym roku castingi przebiegały nieco inaczej. Pierwszym etapem było wysłanie zgłoszenia do organizatorów. W wiadomościach zwrotnych 200 wybranych kandydatek otrzymało informacje o zakwalifikowaniu się do etapu Open, który odbywał się w mediach społecznościowych. Tam wyłoniono kolejne 120 dziewczyn, które pod koniec września zaprezentowały się w półfinale. Ostatecznie do finału trafiło 20 uczestniczek.

Miss Polonia – wartości życiowe

Miss Polonia to nie tylko wygląd. W konkursie ważną rolę odgrywa także osobowość, wykształcenie i charyzma. Uczestniczki angażują się zatem w liczne akcje charytatywne i niosą pomoc potrzebującym.

W minionym roku organizowana była akcja "Korona z głowy". Działo się to podczas pandemii i dotyczyło pomocy w domach opieki społecznej, hospicjach, gdzie Karolina Bielawska (obecna Miss Polonia) udzielała pomocy

- powiedziała Natalia.

Kiedy dowiemy się, która z dziewczyn otrzyma koronę? Jak przyznały same uczestniczki, tegoroczne edycja będzie wyjątkową. Prawdopodobnie odbędzie się ona pod koniec 2020 roku lub w pierwszym kwartale 2021.

Wszystkie informacje zostaną przekazane, wszystko zależy od rozwijającej się sytuacji

– powiedziały dziewczyny.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Prawo jazdy w Lamborghini: "Emocje nie do opisania"

Pot i łzy na planie "Top Model". Woliński: "Uczestnicy musieli pięknie wyglądać i jednocześnie wykonać ciężką pracę"

W europejskim kraju rozważają możliwość wprowadzenia eutanazji dzieci do 12. roku życia

Autor: Nastazja Bloch

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości