zgrupowanie

    zgrupowanie

    Do Arłamowa w Bieszczadach, na ostatnie zgrupowanie reprezentacji Polski przed Mundialem, zjechali się wszyscy nasi reprezentanci. Niektórzy z nich, tak jak Wojciech Szczęsny, przylecieli na miejsce helikopterem. Z Wojciechem Szczęsnym spotkał się w Arłamowie dziennikarz Dzień Dobry TVN Robert Stockinger. - Od dzisiaj zaczynamy zaczynamy ciężką robotę i 10 dni porządnego przygotowania fizycznego, ta prawdziwa praca przed mundialem zaczyna się od dzisiaj - mówi Szczęsny. Z kim jest w pokoju? Jakie wydarzenie w 2018 roku będzie dla Szczęsnego najbardziej stresujące - Mundial, bycie pierwszym bramkarzem Juventusu Turyn czy może narodziny pierwszego dziecka?

    3 września na stadionie Legii Warszawa odbędzie Wielki Mecz Gwiazdy TVN kontra WOŚP. Dochód ze sprzedaży biletów oraz wysłanych przez widzów SMS-ów zostanie przekazany na zakup wielofunkcyjnej karetki dla Izby Przyjęć Instytutu "Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka". O meczu rozmawialiśmy w Dzień Dobry Wakacje z trenerem reprezentacji TVN Radosławem Majdanem, aktorem Michałem Mikołajczakiem, który gra w drużynie TVN oraz z Maciejem Orłosiem z reprezentacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Czy drużyna TVN ma już przygotowaną strategię? Do którego piłkarza, jeżeli chodzi o umiejętności, porównuje się Maciej Orłoś?

    W bieszczadzkim ośrodku w Arłamowie piłkarze przygotowują się do Euro 2016. Podobno jest to jeden z najlepszych ośrodków w całej Europie. Jak czują się tam piłkarze? W jakich warunkach mieszkają? Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki.