Styl życia

"Wysłałam go raz: pierwszy i ostatni". Czy panowie naprawdę tak kiepsko radzą sobie z robieniem zakupów?

Styl życia

Aktualizacja:

Ot, niby codzienna czynność. Jednak nie dla wszystkich jest tak banalna, jakby się mogło wydawać. Dla jednych to wielka przyjemność, dla drugich nie lada wyzwanie. Jak z misją wysłania na zakupy radzą sobie mężczyźni? O to pytamy naszych gości - piosenkarkę Magdę Steczkowską, modela Jakoba Kosela i aktora Wojciecha Błacha.

Mężczyźni kontra zakupy - czy faktycznie jest tak trudno?

Ponoć większość mężczyzn nie cierpi zakupów. Zrozumienie szyfrów zapisanych przez partnerkę na kartce, znalezienie właściwych produktów na półkach, zapamiętanie wszystkiego, co potrzebne - to bywa trudne.

Nigdy w życiu nie kupiłem wszystkiego. Nie da się. Nie wymagajmy za dużo. Ta lista zakupów - nawet jeśli jest spisana - zawsze jest skomplikowana

- przyznaje ze śmiechem Jakub Kosel. Jak dodaje, zdarza się, że pomyli albo kupi coś innego, niż oczekiwała partnerka.

Wojciech Błach ma jednak na to radę.

Zawsze mówię, że kupiłem coś lepszego niż to, co było napisane na liście zakupów

- mówi aktor z uśmiechem. Jakub Kosel stosuje podobną taktykę. Jeśli zostaje wysłany po cukier wanilinowy lub proszek do pieczenia, kupuje oba produkty - na wszelki wypadek.

Mężczyzna na zakupach - bywa zabawnie

Piosenkarka Magda Steczkowska podczas rozmowy w naszym studiu nie kryła rozbawienia. "Zakupowe" wyznania gości doprowadziły ją nawet do płaczu ze śmiechu.

Mój mąż robi tak samo. Wysłałam go raz: pierwszy i ostatni. Choć daje sobie radę i robi świetne zakupy, ale tylko wtedy, kiedy sam zrobi listę. Kupi to, co zapisał i co niekoniecznie zgadza się z tym, o co ja go prosiłam. Zawsze kupuje wszystkiego trzy razy więcej niż potrzeba. Potem szlag mnie trafia, bo to się marnuje

- opowiada Magda dodając, że jej mąż najczęściej przesadza z kupowaniem owoców i warzyw. On sam krótko podsumowuje męski punkt widzenia na ten temat.

Bo my robimy zakupy, a nie zwiedzamy sklepy. Tyle chciałem powiedzieć

Może właśnie w tym właśnie tkwi cały sekret męskich zakupów? Obejrzyj wideo z rozmowy z naszymi gośćmi, by poznać więcej zabawnych historii i anegdot z supermarketu.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz też:

Obrazy malowane nitką, czyli moda na haftowanie. "Już od dawna nie jest zajęciem tylko dla babć"

Tworzy protezy, które ratują życie. "Nigdy nie rezygnuj z marzeń, które mogą pomóc innym ludziom"

Owce honorowymi dawcami krwi. Zobacz, jak zwierzaki pomagają ludziom

Autor: Ola Lipecka

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości