kobiety i mężczyźni

  "Wchodzenie w strefę nieznaną zwiększa szansę na porażkę".

  Agnieszka Galewska to niezwykle przedsiębiorcza kobieta. W swojej karierze zajmowała wysokie stanowiska i w wielu miejscach pracowała wśród mężczyzn. W trakcie sesji do kampanii społecznej Marty Banaszek, "Dobra dla Ciebie? Idealna dla siebie" opowiedziała Darii Pacańskiej z dziendobry.tvn.pl o tym, co zdarzyło jej się usłyszeć od kolegów.

  "40 kontra 20" to nowy reality show. Wszystkich uczestników programu łączy jedno – szukają miłości, a wiek nie ma dla nich znaczenia. Single będą zabiegać o względy kobiet w różnym wieku. Wśród uczestniczek są Gosia Jurasz i Patrycja Rodak. Co o nich wiemy?

  Ot, niby codzienna czynność. Jednak nie dla wszystkich jest tak banalna, jakby się mogło wydawać. Dla jednych to wielka przyjemność, dla drugich nie lada wyzwanie. Jak z misją wysłania na zakupy radzą sobie mężczyźni? O to pytamy naszych gości - piosenkarkę Magdę Steczkowską, modela Jakoba Kosela i aktora Wojciecha Błacha.

  Podobno na początku związku kobiety myślą: "mam nadzieję, że on się zmieni", a mężczyźni: "mam nadzieję, że ona się nigdy nie zmieni". Z biegiem czasu poznajemy się bardziej i na światło dzienne wychodzą cechy, za którymi możemy nie przepadać. Czy jednak warto za wszelką cenę próbować zmieniać partnera? O tym w Dzień Dobry TVN mówiła psychoterapeutka i certyfikowany coach, Tatiana Mindewicz-Puacz.

  Kobiety i mężczyźni różnią się nie tylko pod względem fizjonomii, ale również umysłu. Naukowcy dowiedli, że słaba płeć zapamiętuje więcej i lepiej. Dlaczego kobiety dokładnie pamiętają, co partner powiedział 6 grudnia 2010 roku o godzinie 14:21? Czy słabsza pamięć mężczyzn jest przyczyną wojny płci? Rozmawialiśmy o tym w Dzień Dobry TVN z psychiatrą dr Mają Polikowską-Herman, aktorem Andrzejem Deskurem i dziennikarką Anną Dec.