Styl życia

Dorosłe gwiazdy TikToka. Co ich zainspirowało do nagrywania autorskich filmików?

Styl życia


TikTok to aplikacja, która podbiła serca najmłodszych internautów. W czasie pandemii coraz chętniej zaczęli udzielać się tam dorośli. Wśród wielu filmików znaleźć możemy jednakowo nagrania gwiazd, porady specjalistów, wideo ze zwierzętami, a także prywatne rodzinne materiały. Co takiego zainspirowało dorosłych do kreatywnej zabawy?

TikTok wśród dorosłych

TikTok to niesamowita platforma, która pozwala nam wyzwolić drzemiąca w nas kreatywność i zademonstrować światu nasz autorski projekt. Choć wśród młodzieży aplikacja ta popularna była już kilka lat temu, dorośli usłyszeli o niej podczas lockdownu. Czas spędzony w domu przełożył się więc na pierwsze próby influencerskiej zabawy. Tak oto narodził się pomysł rodziny Przybylskich.

- W czasie pierwszego lockdownu każdy z nas miał troszeczkę więcej czasu, śledził social media i szukał aplikacji, w której mógłby się poczuć dobrze, miło, która poprawiłaby mu humor i taką aplikacją okazał się TikTok - powiedział Wojciech Przybylski.

Platforma, która gromadzi 60-sekundowe filmy i ma już 500 milionów użytkowników zainspirowała Wojciecha Przybylskiego do nagrywania pierwszych filmików. Bloger wraz z żoną zaczął tworzyć humorystyczne scenki małżeńskie.

- Namawialiśmy córkę, która wolała być na uboczu, małżonka wkręciła się dużo szybciej- powiedział Wojciech Przybylski, bloger.

Wkrótce cała rodzina dała się przekonać do występów. W ten sposób bliscy dostarczyli sobie nie tylko świetnej zabawy, ale również się do siebie zbliżyli.

Agent nieruchomości przedstawia nieznane zakątki Warszawy

Jerzy jest agentem nieruchomości, a jego wielką pasją jest architektura. Mężczyzna swoją wiedzą i zapałem postanowił podzielić się z innymi. Na TikToku przedstawia ciekawe, a niekiedy zapomniane miejsca w Warszawie.

- Na moim profilu znajdują się treści głównie związane z ciekawymi miejscami w Warszawie. Pokazuje tam miejsca, na które nie można trafić, albo które są na uboczu, a są urokliwe - powiedział Jerzy Kukułowicz, miłośnik Warszawy.

Wśród lokalizacji Jerzego znalazła się słynna ulica Kozia, o której śpiewał polski raper Taco Hemingway. Bloger przyznał, że po opublikowaniu filmiku na TikToku wiele osób odwoływało się to tekstu utworu "Nostalgia".

Doradca zawodowy na TikToku

Kamila jest doradcą zawodowym, wcześniej przez rok była bezrobotna. Odrobiła lekcje i teraz dzieli się wiedzą, pomagając innym. Jak przyznała, z jej porad chętnie korzystają ludzie, którzy chcieliby pracować na całym świecie.

Odwiedź TikToka Dzień Dobry TVN.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

Czy Joanna Krupa zamieszka w Polsce? "Rozmawiamy o przeprowadzce w miejsce, gdzie przyszłość naszego dziecka będzie lepsza"

Emily Ratajkowski nago w ostatnim trymestrze ciąży. Odważne zdjęcia zaskoczyły internautów

Julia Wieniawa pokazała mamę. Fani: "Te geny są na wagę złota"

Autor: Nastazja Bloch

Reporter: Alicja Myśliwiec

Pozostałe wiadomości