Styl życia

Co widzi skoczek w trakcie lotu? Mamy wideo

Styl życia

Autor:
Daria
Pacańska
Źródło:
Eurosport
Co widzi skoczek w trakcie lotu?
Co widzi skoczek w trakcie lotu?
wideo 2/7

Skoki narciarskie to niewątpliwie sport ekstremalny. Wielu z nas zastanawia się, co czuje i co widzi skoczek w trakcie lotu. Mamy nagranie, które pokazuje cały przejazd aż do lądowania. Poczujcie emocje prosto ze skoczni.

Jak wygląda lot skoczka narciarskiego?

Od kilku miesięcy skoki dostarczają nam wielu emocji. Wstrzymujemy oddech kiedy w tracie zawodów skaczą nasi zawodnicy. Wielu zastanawia się pewnie, co widzi skoczek w trakcie lotu.

Skoki narciarskie na antenie TVN

 Historia Turnieju Czterech Skoczni
Historia Turnieju Czterech Skoczni Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Na nagraniu, które pokazujemy, widać że wszystko dzieje się niezwykle szybko. Z lotu ptaka wysokość robi wrażenie, a po wybiciu się skoczek odczuwa silny wiatr.

Skoki narciarskie w TVN i Player.pl

Zmagania skoczków w tym sezonie możecie państwo oglądać w TVN, Player.pl oraz w Eurosporcie. Kolejne zawody odbędą się już w najbliższy weekend.

Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Paweł Wąsek, Andrzej Stękała i Jakub Wolny - to oni wystartują w konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich w Bischofshofen.

Skoki narciarskie można oglądać na antenie TVN, Eurosportu 1 oraz w Player.pl. Zobacz, gdzie oglądać transmisje Pucharu Świata w skokach narciarskich i sprawdź aktualny terminarz skoków

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło: Eurosport

Źródło zdjęcia głównego: Eurosport

Pozostałe wiadomości