Gwiazdy

Saszan powiedziała "tak" na szczycie góry. "Spłakałam się. Stałam skulona"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Saszan powiedziała "TAK"!
Saszan powiedziała "TAK"!Dzień Dobry TVN
wideo 2/3
Dzień Dobry TVNSaszan powiedziała "TAK"!

Saszan, czyli Roksana Pindor, to popularna wokalistka młodego pokolenia. W sylwestrową noc przekazała radosną nowinę – powiedziała "tak" swojemu partnerowi Bartkowi. O szczegółach tego wyjątkowego wydarzenia piosenkarka opowiedziała w Dzień Dobry TVN. Kiedy ślub?

Wyjątkowy rok Saszan

Rok 2022 zaczął się dla Saszan niezwykle. W sylwestrową noc artystka przyjęła zaręczyny, a szczęśliwą nowiną podzieliła się w mediach społecznościowych. "POWIEDZIAŁAM TAK! Nie mogę w to uwierzyć, jestem taka szczęśliwa, że ryczę cały dzień! Barti będzie moim mężem!" – napisała pod zdjęciem. Jak dokładnie wyglądał ten moment?

Saszan wraz z Bartkiem i jego przyjaciółmi wyjechała na Sylwestra w góry. Nie spodziewała się, jaki plan ma jej partner. Przed godziną 12 mężczyzna uparł się, że wraz z ukochaną muszą wspiąć się na górę, na której jeździli. Pretekstem były fajerwerki. Cała ekipa wspięła się więc po stromym, oblodzonym stoku na szczyt. Artystka nie była jednak zachwycona i całą drogę narzekała na ten fantastyczny pomysł.

Zaręczyny w "Top Model 10"
Zaręczyny w "Top Model 10"
Dzień Dobry TVN Online

Wiedziałam, że to kiedy musi nastąpić. W marcu będzie 5 lat, jak jesteśmy razem. Wchodziliśmy na tę górę, Bartek zatrzymywał się co 10 m i mówił, że on nie ma siły. Ja całą drogę narzekałam, że po co idziemy, że jest chlapa. Gdybym to podejrzewała, to bym się ubrała w coś innego niż dresy

W pierwszym momencie, gdy partner uklęknął, była w szoku. – Ja się tak spłakałam. Mnie wygięło, stałam skulona. Nie spodziewałam się, to był wyjazd z jego przyjaciółmi, myślałam sobie "niech się nacieszy kolegami".

Co więcej, w tym samym czasie w górach byli także rodzice Saszan. Bartek oficjalnie poprosił ich o rękę ukochanej. Kiedy ślub?

- Jestem na takim etapie, że nie dowierzam, że to się wydarzyło. Nic nie planowałam konkretnie. Nie wiem jeszcze, jak to się robi - powiedziała.

Gdzie Saszan poznała Bartka?

5 lat temu Saszan i Bartek poznali się na jednej z aplikacji randkowych. - Poznaliśmy się przez internet. Przy drugim spotkaniu miałam motylki w brzuchu. Bartek jest z zupełnie innego świata, wiec jak powiedział mu, że śpiewam, to myślał, że gdzieś lokalnie na weselach. On się nie interesuje show- biznesem.

Mężczyzna przypadł do gustu także rodzinie artystki. Mama przy drugim potkaniu powiedziała "To ten". - Tata to usłyszał, a wierzy we wszystko, co mówi mama, wyszedł do kuchni i się popłakał - wspominała.

Saszan i "Ready" na scenie Dzień Dobry TVN

Saszan w naszym programie zaśpiewała nowy utwór "Ready". Zobaczcie ten wykon:

Saszan w piosence „Ready”
Saszan w piosence „Ready”
Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości