Newsy

Tragedia na weselu. Ze stawu wyłowiono ciało 21-letniej kobiety

Newsy

Autor:
Katarzyna
Lackowska
Źródło:
PAP
Policja i karetka pogotowia w lesie.

Jedno z przyjęć weselnych odbywające się w Żelechlinku w woj. łódzkim zakończyło się tragedią. Nad ranem w pobliskim stawie odnaleziono ciało 21-letniej kobiety. W związku ze zdarzeniem jedna osoba została zatrzymana przez policję.

Żelechlinek. Ciało 21-latki znalezione w stawie

Jak podano w oficjalnym komunikacie, ze wstępnych ustaleń wynika, że 21-letnia mieszkanka Łodzi uczestniczyła w przyjęciu weselnym na jednej z sal bankietowych w Żelechlinku w powiecie tomaszowskim.

"W niedzielę ok. godz. 7 nad ranem jej zwłoki ujawniono w pobliskim stawie. Do wyjaśnienia decyzją prokuratora została zatrzymana osoba, która jako ostatnia widziała kobietę żywą po opuszczeniu przez nią sali" – taką informację przekazała PAP rzeczniczka prasowa Komedy Wojewódzkiej Policji w Łodzi mł. insp. Joanna Kącka.

Okoliczności śmierci kobiety wyjaśnia policja i prokuratura

W poszukiwaniach 21-latki po jej długiej nieobecności na sali brała udział rodzina, strażacy i policja. Z wody ofiarę wydobyli strażacy, którzy podjęli próbę resuscytacji. Na miejscu tragedii został zabezpieczony monitoring, prowadzone są oględziny oraz przesłuchania świadków.

- W tej chwili żadna z hipotez nie jest wiodąca, począwszy od nieszczęśliwego wypadku po kwestie z udziałem osób trzecich" – zaznaczyła rzeczniczka prasowa Komedy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, mł. insp. Joanna Kącka.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Prawdziwa historia porwania trzech kobiet

Prawdziwa historia porwania trzech kobiet
Prawdziwa historia porwania trzech kobiet Źródło: Dzień Dobry TVN
  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Katarzyna Lackowska

Źródło: PAP

Pozostałe wiadomości