Nie żyje Madalyn Davis. Instagramerka spadła z klifu - chciała zrobić sobie zdjęcie

klif
gettyimages.com/ ai_yoshi
21- letnia Brytyjka zginęła po upadku z klifu na Diamond Bay we wschodniej części Sydney, w Australii. Służby wyłowiły jej ciało z wody po kilku godzinach.

Tragiczna śmierć modelki

O śmierci Madalyn Davis poinformowały brytyjskie media. Młoda Instagramerka od kilku tygodni przebywała w Australii. 11 stycznia podczas spaceru o wschodzie słońca Davis chciała zrobić idealne zdjęcie na Diamond Bay. Kobieta najprawdopodobniej potknęła się i spadła z 30-metrowego urwiska. Na miejsce tragedii zostały wezwane służby. Do akcji zaangażowano helikopter. Ciało Brytyjki wyłowiono po kilku godzinach.

Niecałe dwie godziny przed wypadkiem imprezowaliśmy i spędzaliśmy najlepszy czas, żyjąc naszym wymarzonym życiem

– napisał w mediach społecznościowych Jord Salthouse, przyjaciel Madalyn.

Niebezpieczne klify

Klif Diamond Bay jest często odwiedzany przez turytów. Madalyn Davis nie jest pierwszą osobą, która zginęła w tych okolicach. W sierpniu zeszłego roku, jak podaje australijska prasa, z pobliskiego Vaucluse Reserve spadła inna kobieta. Władze miasta mają podjąć kroki, w celu zwiększenia bezpieczeństwa w tych miejscach.

Madalyn Davis - hejt

Po informacji o tym, że przyczyną śmierci Madalyn Davis była próba zrobienia przez nią idealnego zdjęcia, na kobietę wylała się fala hejtu. Internauci zarzucali jej bezmyślność i głupotę. Matka zmarłej dziewczyny skomentowała sytuację.

Moja córka nie była zapatrzona w siebie. Była wspaniałą, piękną osobą, która po prostu popełniła błąd

Zobacz też:

Autor: Anna Korytowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla
Materiał promocyjny

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla