Gwiazdy

Sędzia Anna Maria Wesołowska o operacji, śmierci męża i fali hejtu...

Gwiazdy

Sędzia Anna Maria Wesołowska o operacji, śmierci męża i fali hejtu...

Z kamerą Dzień Dobry TVN spotkaliśmy się z Anną Marią Wesołowską, dla której minony rok był bardzo trudny. Przeszła poważną operację, zmarł jej mąż, a na dodatek uderzyła w nią fala internetowego hejtu. Reportaż przygotowała Katarzyna Chętnik. W studiu DDTVN gościliśmy Joannę Kurowską z córką Zosią Świątkiewicz - jaka jest ich recepta życiowe kryzysy?

"Chirurg plastyk się nie popisał"

Zobacz też: Hubert Hurkacz - nadzieja polskiego tenisa ziemnego >>> 

Anna Maria Wesołowska

Dostałam informację, że pod zdjęciem gdzie mam jedno oko mniejsze, jedno większe, po poważnej operacji mózgu, jest wpis: "Chirurg plastyk się nie popisał. Po co tej kobiecie tego typu operacje". Wtedy ... takie zdziwienie, po co taki wpis? Przecież to nie chirurg plastyk, bo miałam poważna operacje onkologiczną. Mogę podziękować panu profesorowi, który uratował mi życie. To, że część twarzy jest trochę inna, bo lekko sparaliżowana, czy to ma znaczenie? Pewnie, że zostało trochę wygolonej głowy, ale ja żyję! Ja mówię, myślę...

To był trudny rok... takie życie

Zobacz też: Bal Fundacji TVN "Nie jesteś sam" 2019 - gwiazdy, kreacje i rekordowa kwota zbiórki! 

Anna Maria Wesołowska:

Ten rok był dla mnie bardzo trudny. Odszedł mój mąż, nie umiem o tym mówić, czuję się jakbym była jedynie połówką. Za rok obchodzilibyśmy pięćdziesiątą rocznicę. Szkoda... takie życie.

Trzeba wierzyć w siebie

Zobacz też: Dominika Tajner przełamuje granice. Właśnie skoczyła z ponad ćwierćkilometrowego komina >>> 

Joanna Kurowska:

Dziewczyny trzeba wierzyć w siebie. Nie ulegajcie, że trzeba mieć tyle kilogramów, ile trzeba mieć. Nie wierzcie, że trzeba mieć takie buty, jakie trzeba mieć. Trzeba być szczęśliwym! To jest jedyna metoda. Jak będziemy my szczęśliwe, to nasze dzieci tez będą szczęśliwe. Nie ma innej metody.

Człowiek jest potrzeby drugiemu człowiekowi

Zosia Świątkiewicz:

Nasza miłość nigdy nie jest wymuszona. Zawsze człowiek jest potrzebny drugiemu człowiekowi. Niezależnie od tego, czy się coś złego dzieje, czy coś dobrego. 
Co sądzisz o tym artykule?
65
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
12.09.2019
Dawid
Uwielbiam oglądać serial w odświeżonej wersji, można dowiedzieć się wiele ciekawego. To jest prawdziwie misyjny program, a Pani Sędzia jest bardzo mądrą osobą.