Newsy

Kierowca wjechał w grupę pieszych i uciekł. Nie żyje 19-latka

Newsy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
TVN24
Policja wypadek

Do dramatycznego wypadku doszło w miejscowości Szymbark. W Poniedziałek Wielkanocny kierowca audi wjechał w sześcioosobową grupę idącą poboczem drogi. Młodzi ludzie wracali z dyskoteki. W wyniku tego zdarzenia zginęła 19-letnia dziewczyna.

Szymbark. Samochód wjechał w grupę pieszych

W Wielkanocny Poniedziałek 18 kwietnia doszło do tragicznego wypadku. Kierowca pojazdu wjechał w kilkuosobową grupę osób, które wracały z dyskoteki w Szymbarku na Kaszubach. W wyniku zdarzenia nie żyje młoda kobieta.

Rozmowy o śmierci

Jak zabezpieczyć bliskich na wypadek swojej śmierci?
Jak zabezpieczyć bliskich na wypadek swojej śmierci?Dzień Dobry TVN
wideo 2/2

Informacje o zdarzeniu dotarły do funkcjonariuszy o 4 nad ranem - okazało się, że sprawca uciekł z miejsca wypadku. Policja poszukuje kierowcy ciemnego audi A3, o numerze rejestracyjnym rozpoczynającym się od liter GKS.

Kierowca wjechał w grupę pieszych i uciekł

W wyniku potrącenia śmierć poniosła 19-letnia dziewczyna, a 22-latek jest w ciężkim stanie. Pozostałe osoby mają obrażenia. O szczegółach wydarzenia opowiedziała st. post. Aldona Domaszk, oficer prasowa kartuskiej policji.

- Sześcioosobowa grupa idąca poboczem na wysokości miejscowości Szymbark została potrącona, a sprawca uciekł - powiedziała w rozmowie z TVN24 st. post. Aldona Domaszk. Policja apeluje, by osoby, które wiedzą coś na temat tego wypadku, niezwłocznie skontaktowały się z policją.

Więcej informacji znajdziesz na tvn24.pl

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: NurPhoto/Getty Images

Pozostałe wiadomości