Newsy

Szczepienie przeciwko COVID-19 zmotywowało ją do zrzucenia 40 kilo. Efekty są zachwycające

Newsy

Autor:
Sylwia
Wołoch
Źródło:
metro.co.uk

Sarah Pattison to młoda, 26-letnia kobieta, która w szczycie swojej wagi ważyła blisko 107 kilogramów. Gdy usłyszała, że osoby otyłe przechodzą COVID-19 dużo ciężej, postanowiła zmienić swoje życie. Dziś waży blisko 40 kilogramów mniej, a jej ciało uległo ogromnej zmianie.

Sarah Pattison zrzuciła blisko 40 kilo

Przemiana 26-latki została opisana przez stronę metro.co.uk. Jak podaje portal, kobieta początkowo ważyła około 107 kilogramów przy wzroście około 170 cm. Niemal każdego dnia zamawiała w sieci Mc'Donalds lub w chińskich restauracjach, ponieważ czuła się zbyt ospała, by ugotować coś samodzielnie. Według "Metro", Sarah co tydzień wydawała około 150 funtów na jedzenie w fast foodach.

Z uwagi na otyłość kobiety, gdy pojawiła się możliwość szczepienia na COVID-19, zaproponowano jej dawkę wcześniej niż innym - ponieważ przy jej wadze, przejście choroby mogłoby być dla jej organizmu bardzo ciężkie. Gdy to usłyszała, zrozumiała że musi coś ze sobą zrobić. Zawsze chciała schudnąć, więc w kwietniu 2021 roku rozpoczęła specjalną dietę, na której przez pierwsze cztery miesiące jadła tylko zamienniki posiłków.

Ekonomia a otyłość -zdrowe rzeczy są najtańsze? Zobacz video:

Ekonomia a otyłość - niezdrowe rzeczy są najtańsze?
Ekonomia a otyłość - niezdrowe rzeczy są najtańsze? Źródło: Dzień Dobry TVN

Sarah Pattison - jak się dziś czuje?

Jak pisze strona metro.co.uk, najtrudniejsze dla kobiety było kilka pierwszych dni, ponieważ nie była przyzwyczajona do zjadania tak małych ilości kalorii. W końcu jednak udało się - dziś Sarah woli zdrowe posiłki, gotowane w domu. Aby zachować formę, dużo spaceruje - około siedmiu kilometrów dziennie. Kobieta ma więcej energii, chętniej spotyka się ze znajomymi i dużo lepiej czuje się w swoim ciele.

Na początku, chciała po prostu poczuć się lepiej sama ze sobą i dać swoim dzieciom szczęśliwszą, zdrowszą mamę. Dziś jednak widzi, że jej nowe, zdrowe nawyki zupełnie zmieniły jej życie oraz dały jej dużo siły i energii do działania. Na Instagramie zachęca wszystkich, by nie poddawali się i cały czas walczyli o swoje marzenia.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Sylwia Wołoch

Źródło: metro.co.uk

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/Morsa Images

Pozostałe wiadomości