5-latka wypadła z okna. Dziewczynka była sama w domu

Autor:
ng/gp/Katarzyna
Oleksik
Źródło:
TVN24
Bezpieczny dom dla dzieci
Bezpieczny dom dla dzieciDzień Dobry TVN
wideo 2/5

W jednym z bloków w Suwałkach doszło do nieszczęśliwego wypadku. Pięcioletnia dziewczynka - pod nieobecność matki - wypadła z okna pierwszego piętra. W jakim stanie jest dziecko? Co grozi kobiecie za pozostawienie córki bez opieki?

Suwałki. Dziewczynka wypadła z okna

Zdarzenie miało miejsce w niedzielę 19 marca, około godz. 18.30. Z mieszkania na pierwszym piętrze przy ulicy ul. Emilii Plater w Suwałkach wypadła z okna pięcioletnia dziewczynka. Choć dziecko nie doznało żadnych poważniejszych obrażeń, zostało przewiezione do szpitala na dokładniejsze badania.

Okoliczności wypadku badają funkcjonariusze. - Policjanci ustalili, że dziewczynka była sama w mieszkaniu i miała oglądać bajkę. Matka zamknęła drzwi na klucz i na chwilę wyszła - przekazała oficer prasowa KMP w Suwałkach kom. Eliza Sawko.

Dziecko wypadło z okna. Co grozi matce?

Mundurowi prowadzą czynności, które mają wyjaśnić, czy doszło do bezpośredniego zagrożenia życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu dziecka. Matka poszkodowanej dziewczynki była trzeźwa.

Więcej na ten temat można przeczytać na stronie tvn24.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:ng/gp/Katarzyna Oleksik

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: Gwengoat/Getty Images

Pozostałe wiadomości